PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Grupy exŚJ na Facebook

<< < (16/22) > >>

Turbulent_Business:
Dyskusja niczym dwie zborowe ciotki oceniajace dlugosc spodnic mlodszych siostr:) Ktora gorsza:)

To sa internety, jezeli szukacie dyskusji na poziomie to trzeba wylaczyc transmisje danych / wifi i szukac znajomych w Realu (albo Biedronce). Dyskusja jakbyscie oboje wczoraj odkryli Internet:)

Tak wiem, sam nie raz sie wdawalem.w pyskowki, zwlaszcza z Roszada, ale juz sie nauczylem, że to do niczego nie prowadzi i prowokowal wiecej nie bede (no chyba ze ktos baaadzo zasluzy). Szanujmy sie.

Roszada:

--- Cytat: Turbulent_Business w 07 Kwiecień, 2024, 04:28 ---Dyskusja niczym dwie zborowe ciotki oceniajace dlugosc spodnic mlodszych siostr:) Ktora gorsza:)

--- Koniec cytatu ---
A Ty dołączyłeś do tego grona, wszedłeś w temat i się uniżyłeś przez to do tego poziomu. ;D

Gostek:
Czemu, zawsze można się podłączyć pod dyskusję lub po prostu ją śledzić i się czegoś dowiedzieć o "nieznanych znajomych"z internetu .😜 Tym razem dowiedziałem się ,że Sebastian to EROTOMAN .😂  Samemu bym na to nie wpadł. Nie uważam akurat erotomanów za szczególnie niebiezpiecznych typów.Są to najczęściej płci męskiej gawędziarze,co to  w kółko wszystkim wokół siebie trąbią podteksty seksualne jednak najczęściej są one wytworami ich własnych myśli i nie mają one nic wspólnego z realnym życiem seksualnym .Jest to zaburzenia-psychiczne i nazywa się erotomanią.

Gremczak:
Są też "erotomani religijni."
Że tak nazwę.
Mają dużo cech wspólnych.








Roszada:
A tu grupa exŚJ:

Ex Swiadkowie Jehowy - randki i przyjaznie ❤

https://www.facebook.com/groups/1112787518931862/

Istnieje 4 lata.
472 członków.
Miałem okazję poznać admina. :)

Był zdaje się gościem w programie Bożeny Trojanowskiej.
W każdym razie przysłał mi kiedyś takie info.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej