Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2442 razy)

Offline Carol Peletier

Witam
« dnia: 29 Październik, 2018, 14:40 »
Nie jestem śj i nigdy nie byłam. Mam w rodzinie śj w rodzinie, jest nim moja siostra. Jest w organizacji ok. 20 lat. Nic do tej pory nie wzruszyło jej wiary w organizację. A ja przez ten cały czas staram się być na bieżąco. Forum czytałam już jakiś czas temu, jako gość. Dziś postanowiłam się zarejestrować.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Październik, 2018, 14:49 »
Witaj-CAROLPELETIER
Odważny krok zrobiłeś!-Bravo, naprawdę to wyczyn jak skok z Bungee, nie martw się - siostra dołączy, jeszcze nie nadszedł  jej czas wybudzenia  :) :)


Offline Michu72

Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Październik, 2018, 14:51 »
Siema Carol Peletier,witaj na forum,pozdrowienia z lubuskiego :)


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Październik, 2018, 15:42 »
Witaj!
Czasem będziesz mogła informować siostrę co nowego w jej organizacji. :)
Często wiemy wcześniej niż zbory. ;D


Offline wybraniecGwiazd

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Październik, 2018, 16:10 »
Nie jestem śj i nigdy nie byłam. Mam w rodzinie śj w rodzinie, jest nim moja siostra. Jest w organizacji ok. 20 lat. Nic do tej pory nie wzruszyło jej wiary w organizację. A ja przez ten cały czas staram się być na bieżąco. Forum czytałam już jakiś czas temu, jako gość. Dziś postanowiłam się zarejestrować.
Hello Carol Peletier:)
Jesteś w dość dobrej sytuacji o ile można tak powiedzieć, moja siostra zablokowała mój numer tel, tylko dla tego że nie jestem już razem z nią w tym grajdołku, bolesne to, bo gdybym nawet potrzebował czysto ludzkiej pomocy to niestety nie dodzwonię się do niej...
Życie jest zbyt krótkie, by pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.


Offline Safari

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Październik, 2018, 19:11 »
Hello Carol Peletier:)
Jesteś w dość dobrej sytuacji o ile można tak powiedzieć, moja siostra zablokowała mój numer tel, tylko dla tego że nie jestem już razem z nią w tym grajdołku, bolesne to, bo gdybym nawet potrzebował czysto ludzkiej pomocy to niestety nie dodzwonię się do niej...

Oj, to bardzo przykre... 🙄 Mnie moja siostra tez udaje ze nie zna. Telefonow nie odbiera, na maile nie odpisuje😑 ehh... Przykre to .

Witaj Carol Peletier! Noe wszystko stracone! Kazdy poki zyje moze sie wybudzic!
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Carol Peletier

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Październik, 2018, 15:24 »
Hello Carol Peletier:)
Jesteś w dość dobrej sytuacji o ile można tak powiedzieć, moja siostra zablokowała mój numer tel, tylko dla tego że nie jestem już razem z nią w tym grajdołku, bolesne to, bo gdybym nawet potrzebował czysto ludzkiej pomocy to niestety nie dodzwonię się do niej...
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie.
WybraniecGwiazd - jest to przykre, naprawdę. Ja z siostrą mam bardzo dobry kontakt i nawet nie wyobrażam sobie co by to było gdybym była ex śj. Moja mama jest "zainteresowana" i jak przebąkiwała o chrzcie to jej jasno powiedziałam, że jak zmieni zdanie co do organizacji to córka więcej się do ciebie nie odezwie. To ja otrzeźwiło.
Pozdrawiam Was Wszystkich.


Offline wybraniecGwiazd

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Październik, 2018, 16:08 »
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie.
WybraniecGwiazd - jest to przykre, naprawdę. Ja z siostrą mam bardzo dobry kontakt i nawet nie wyobrażam sobie co by to było gdybym była ex śj. Moja mama jest "zainteresowana" i jak przebąkiwała o chrzcie to jej jasno powiedziałam, że jak zmieni zdanie co do organizacji to córka więcej się do ciebie nie odezwie. To ja otrzeźwiło.
Pozdrawiam Was Wszystkich.

Dokładnie tak,świetny argument,szkoda,że nie mówią tego ludziom podczas studium i przy drzwiach, niestety całe społeczeństwo nie ma pojęcia jakie praktyki stosuje się wewnątrz, o PR dbają oni niesamowicie,niestety często kłamiąc prosto w twarz. Pilnuj mamy co sił.
Życie jest zbyt krótkie, by pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Listopad, 2018, 11:32 »
Dzień dobry Carol Peletier.  :) Pozdrowienia z łódzkiego  :) Wytrwałości i powodzenia w budzeniu siostry życzę.


Offline Carol Peletier

Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Listopad, 2018, 08:44 »
Dziękuję, pozdrowienia z gdańskiego.  :D No właśnie nie wiem czy ja tak ją wybudzam właściwie. Bardzo nieśmiało i małymi kroczkami. Wiem, że nie mogę niczego krytykować. Właściwie próbuję przemycać różne informacje - takie które pokazują, że jest też inny świat poza TS. Ostatnio się ucieszyłam, że sięgnęła po zwykłą powieść beletrystyczną, czego nie robiła od szkoły średniej. Do tej pory były tylko publikacje śj. A w srebrzance jest zakochana , czyta ją wszędzie.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Listopad, 2018, 10:13 »
 :) Twoja metoda małych nieśmiałych kroczków może okazać się bardzo skuteczna. Natarczywe ciągłe przekonywanie mogłoby Twoją siostrę jedynie utwardzić. Tak więc onieśmielaj swoją ewentualną śmiałość, by siostra nie poczuła się atakowana. Ale od czasu do czasu możesz wrzucić jej jakieś zagadnienie w stylu "czy to prawda, że ..."  ;)


Offline Carol Peletier

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Listopad, 2018, 12:07 »
Ale od czasu do czasu możesz wrzucić jej jakieś zagadnienie w stylu "czy to prawda, że ..."  ;)
Dziękuję za podpowiedź. Bardzo cenna. Właśnie dlatego tu trafiłam, żeby "pójść do przodu" w budzeniu.  :D


Offline phobia

Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Listopad, 2018, 12:55 »
witam wszystkich!


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Listopad, 2018, 13:54 »
witam wszystkich!
Witaj i napisz coś o sobie w swoim wątku, który załóż. :)