BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Techniki psychomanipulacji stosowane przez Świadków Jehowy

<< < (4/5) > >>

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Bożydar w 31 Grudzień, 2018, 23:39 ---Dzięki za super informacje. Bardzo dużo cech zbieżnych z JW.
Hitem jest fakt iż samo CK nie podlega żadnej krytyce.
Sam na naszym komitecie zapytałem "A kto zrobi komitet Niewolnikowi za Australię...?"

--- Koniec cytatu ---
zaznaczenie dodałem

  Mamy wartość wspólną, gdy "podbił" do mnie jeden z szeryfów, co się dzieje, będzie to z pół roku wstecz, coś tam padło o komitecie, był z pionierką, to powiedziałem mu wprost: "Jeżeli zachęcasz, to najpierw komitet tym co dziesiątki lat ukrywali pedofilię, z transmisją w TV Brodcasting, by lud zobaczył podwójną grę uwodziciela", a my jak te barany słuchaliśmy kłamiących, że nic się nie dzieje, zresztą usłyszał całą paletę mataczenia przez swoich szefów.

O tych sprawach należy pisać, mówić przy każdej sposobności, muszą czuć swój smród za i przed sobą, jak człowiek chodzący we mgle, ona jest wszędzie.


--- Cytat: puma w 24 Listopad, 2018, 10:11 ---Nic nie zrozumiałam może za głupia jestem

To absolutnie nie jest tak, powinnaś to przetrawić, kontrastując z tym co widziałaś w sekcie. Nie będę dopisywał wiele, prócz zachęty do pozycji Hassana: "Jak uwolnić się od manipulacji psychicznej w sekcie". Dla mnie osobiście świetny materiał i myślę wielu innych.
Jest trochę kołowrotku ze znalezieniem tej pozycji, ale da się przez internet, cierpliwości, ja osobiście zakupiłem przez internet.

Dziękuję Salome za materiał :)
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---
Dobrego dnia

puma:
Dzięki widzę mroki .Ta pozycja jest w naszej bibliotece :) wiem bo sama układałam tam książki :) przeczytam :)

LILY:
Czytam właśnie książkę "Psychomanipulacja w sektach" S. Hassana.
Czytam, czytam i nie mogę uwierzyć.... SZOK
Niby zdawałam sobie sprawę z tego, że ŚJ są poddawani psychomanipulacji , kontroli umysłu, kontroli zachowań it ale teraz ukazują mi się dosłownie sceny, zdania, sytuacje, które pokazaują jak głęboki i destrukcyjny jest to proces.

Pomyslałam, ze mażna by przytoczyc jakieś fragmenty i podać konkretny przykład jak dzieje się to u ŚJ, myslę, ze to byłoby dobre dla nowicjuszy, którzy nie wiedzą na co zwracać uwagę.


WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: LILY w 07 Marzec, 2019, 14:17 ---Czytam właśnie książkę "Psychomanipulacja w sektach" S. Hassana.
Czytam, czytam i nie mogę uwierzyć.... SZOK
Niby zdawałam sobie sprawę z tego, że ŚJ są poddawani psychomanipulacji , kontroli umysłu, kontroli zachowań it ale teraz ukazują mi się dosłownie sceny, zdania, sytuacje, które pokazaują jak głęboki i destrukcyjny jest to proces.

Pomyslałam, ze mażna by przytoczyc jakieś fragmenty i podać konkretny przykład jak dzieje się to u ŚJ, myslę, ze to byłoby dobre dla nowicjuszy, którzy nie wiedzą na co zwracać uwagę.

--- Koniec cytatu ---

Brawo LILY :)
Pozdrawiam

34Falilejczyk:
Polecam

STEVEN HASSAN - PSYCHOMANIPULACJA W SEKTACH

No i przyklad manipulacji w rozmowach z ludzmi ze swiata: https://eu0.proxysite.com/process.php?d=5bqBxuwAGCMdi6B4Xbg97eu1ufRFU7ieEuGfoB8xSHqkiDEBgBFIvThtvYQnG0zpN%2BsiQdgWkV%2B%2FPDDxzlJUOSccvtuqUtKZWydCqOsAKQ%3D%3D&b=9

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej