BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

Reportaż "The Jehovah's Witnesses" autorstwa Leah Remini

<< < (9/10) > >>

mav:

--- Cytat: maxxymalny w 26 Listopad, 2018, 02:54 ---Nie wiem czy tylko mnie ale w okolicach 1.09 minuty materiał nie chce się dalej buforować. Końcówkę musiałem obejrzeć na cda. Może to tylko u mnie tak.

--- Koniec cytatu ---

Dzięki, że o tym napisałeś, poprawiłem to.

Kachinas:
Dzięki za pracę i udostępnienie na cda. Jak na mój gust naprawdę dobrze zrobiony materiał. Wszyscy którzy są lub byli w organizacji czują ten klimat.
Prawdą jest, że tak naprawdę chodzi o krycie organizacji i tego dziadostwa, a przy okazji, bardzo współczuje tym którzy zostali wychowani w organizacji a po wyjściu muszą uczyć się życia od "nowa".
Przyznam, że sam stoję przed ostatnim krokiem złożenia wniosku o odłączenie.
Pozdrawiam serdecznie

Roszada:
To pewnie ten sam link:

https://www.cda.pl/video/2804794fb?wersja=1080p

Jogalady:
Płakałam jak dawno nie. Tak współczuje tym ludziom, którzy przeszli przez to piekło. Wniosek o odłączenie czeka w szufladzie od dawna. I chyba nadszedł ten dzień, w którym jestem w pełni przekonana o słuszności tej decyzji .

Safari:

--- Cytat: Jogalady w 26 Listopad, 2018, 22:44 ---Płakałam jak dawno nie. Tak współczuje tym ludziom, którzy przeszli przez to piekło. Wniosek o odłączenie czeka w szufladzie od dawna. I chyba nadszedł ten dzień, w którym jestem w pełni przekonana o słuszności tej decyzji .

--- Koniec cytatu ---


Hej! Jogalady. Opowiedz cos o sobie moze osobny watek? Witaj wsrod Nas!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej