BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Z cyklu: DYLEMATY WARWICKO-NADARZYŃSKIE

<< < (23/23)

karyma:
Zauważyłem że SI proszone o jakąś historyjkę albo dokończenie domyślnie piszą tak aby był Happy end jeśli da się im wolną wolę. Tak najwidoczniej są szkolone. Jeśli chce się mieć jakies inne zakończenia trzeba wyraźnie zaznaczyć w prompcie.
Mam okazjonalny dostęp do GPT 4 i wiem jak ominać limit znaków na wejściu. Niedługo mogę wrzucić dokończenie wątku brata Dżefreja jeśli kogośto interesuje.

karyma:
Wrzuciłem GPt 4 początkowo całośc wątku Dżefreja ale się całkiem pogubił. po skróceniu do wycieczki do bunkra też nic ciekawego. Tyle że pokazano jeszcze jedno luksusowe pomieszczenie które jest pomyślano jako centrum dowoczenia całą organizacją. Po powrociedo betel było zebranie niby specjalne , ale nic ciekawego tam nie powiedziano.
Ciekawie było w pierwszym podejściu, ale nie wyjaśniłem kontekstu że to organizacja ŚJ. wtedy wymyślił że ostatnie tajne pomieszczenie służy do obserwacji co się dzieje na całym świecie w jakiś magiczny sposób. Niestety edytując pytanie skasowałem tą ciekawszą wersję.

Światus:

--- Cytat: karyma w 25 Listopad, 2023, 15:37 ---Tyle że pokazano jeszcze jedno luksusowe pomieszczenie które jest pomyślano jako centrum dowoczenia całą organizacją.

--- Koniec cytatu ---

I to jest ciekawa podpowiedź, ale temat trzeba by opracować samemu.
Miejsce, w którym NAPRAWDĘ podejmowane są decyzje. Plus SZEF. Osoba, która o wszystkim decyduje, a nikt nie wie o jej istnieniu poza członkami CK.

PoProstuJa:

--- Cytat: Światus w 26 Listopad, 2023, 11:30 ---I to jest ciekawa podpowiedź, ale temat trzeba by opracować samemu.
Miejsce, w którym NAPRAWDĘ podejmowane są decyzje. Plus SZEF. Osoba, która o wszystkim decyduje, a nikt nie wie o jej istnieniu poza członkami CK.

--- Koniec cytatu ---

Żeby wymyślić takie cóś, to nie trzeba sztucznej inteligencji. To wiadome, że tam jest coś więcej w głębi  ;D
Może czas dopisać? Aczkolwiek wątek obecnie mało czytany, to nie mam aż tak dużej motywacji. Ale w mojej głowie dalsze losy siedzą już od kilku lat :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej