NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Problem z uciętym krawatem typu "Knit" w Strażnicy do Studium z Lipca 2018

(1/5) > >>

dobryczlowiek:
Ale że jak mam "knita" to jestem gorszy i nie będę supportowany  :'( :'( :'( :'(???

https://www.youtube.com/watch?v=iAuD-y0VPtU

Co ciekawe w którymś z Brudkastingów byli bracia z Francji którzy nosili takie krawaty o.O
Czyżby nowe światełko?

listonosz:

--- Cytat: dobryczlowiek w 10 Listopad, 2018, 16:45 ---Ale że jak mam "knita" to jestem gorszy i nie będę supportowany  :'( :'( :'( :'(???

https://www.youtube.com/watch?v=iAuD-y0VPtU

Co ciekawe w którymś z Brudkastingów byli bracia z Francji którzy nosili takie krawaty o.O
Czyżby nowe światełko?

--- Koniec cytatu ---

No nieee!  Nie robmy jaj !   Przecierz na tych ilustracjach  nie chodzi  o uciety krawat  tylko o obcisle i za krotkie  ciuchy . Ta mloda para wyglada za "sportowo" jak na gusty  CK .
Nie ma co bic piany .

Nadaszyniak:
moje trzy grosze:
Kiedyś, kiedyś w zamierzchłych czasach, wyszedłem w muszce wygłaszając gościnnie wykład, było poruszenie, lecz najzabawniejsze w tym wszystkim to na następnym zlocie zboru inni szaraki byli pod muszką doszły mnie takie wieści, na roboczym zlocie wygłoszono stosowną mowę dla publiki oznajmiając kłamliwie 'brat przyszedł prosto z wesela i dlatego miał muszkę', wściekłem się kiedy starszak zadzwonił i poprosił o odwiedzenie z kolejnym wykładem zaznaczając, abym był pod krawatem.
W ostatniej chwili, poinformowałem jeżeli mam was odwiedzić będę miał muszkę i tak postąpiłem.
Przyjeżdżając, zaistniała pewna konsternacja, podali mi czyiś krawat, nie wyraziłem zgody, mówiąc widzisz brachu na sali również mają  muszki, od tej pory zakończono mnie zapraszać a sprawa obiła się o spadochroniarza (Ww).
Jeszcze przez jakiś czas chodziły jednostki w muszce, powołując się na moją prezentowaną gościnnie w ubiorze postawę.
 

Roszada:
Próbowałem znaleźć jakąś instrukcję, jak ma wyglądać krawat ŚJ.
Czy może być w groszki, czy być cienki jak sznurek, lub gruby jak lina. ;D

Nie widzę omówienia pod tym kątem:

*** dx86-16 Krawat ***
KRAWAT
mężczyzna, który drwił, że Świadkowie noszą krawaty: yb11 65
omówienie: g00 8.6 14-15
pochodzenie: g00 8.6 14; g96 8.5 31
podziękowania za artykuł w Przebudźcie się!: g97 8.2 30

W ang. skorowidzu 1930-1985 nie ma hasła NECKTIE.

Może jakiś list dla starszych był. ;D

DonnieDarkoJG:
Macie problemy..jeden zbór z województwa łódzkiego, miał naszykowaną białą koszule.
Oczywiście samowola po tym jak bracia zaczeli ubierać się w kolory.
A wy się o krawaty spieracie ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej