JEŚLI KTOŚ Z NAJBLIŻSZYCH ZOSTAŁ ŚWIADKIEM... > KTOŚ Z RODZINY ZOSTAŁ ŚWIADKIEM....

Zagłuszenie sumienia przez starszego zboru

<< < (11/11)

Storczyk:

--- Cytat: Emerem w 23 Październik, 2019, 18:20 ---Harnaś, ja czasem myślę,że nie którzy zachowują się jak wypuszczeni z klatki.
Nie oceniam, tylko obserwuję.
Fakt, że my żyjemy z mężem w odludnym, górski miejscu, więc jak nas zasypie to czasem i tydzień bez " braci" ;D.
Ale gdy rozmawiam z mężem, wiemy że do pewnych rzeczy nie wrócimy, mimo że nadal jesteśmy ŚJ
Np. do świąt katolickich.
Uważam jednak, że tylko od nas zależy czy mamy w roku szczególne dni ( my mamy takich kilka i są to dni związane z naszymi radościami ale i smutkami które zdarzyły się w naszym małżeństwie ) obchodzimy je na nasz sposób i nikomu je oceniać. Zresztą ja, jeżeli już, będę się tłumaczyć przed Bogiem, nie ludźmi.
Ale masz rację, nigdy nie robiłam tragedii z wejścia do kościoła ( choć na tacę nie dałam ;D ), czy z tego że ktoś w naszym " hoteliku" chciał zrobić sobie urodziny. Mam od tego pracownicę, która jest świetna w swojej pracy.
I zgadzam się z tobą, że z Biblią w ręku można wiele doktryn obalić.
I co przypowieść Jezusa to inna interpretacja ???
Niemniej gdybyśmy wszyscy żyli wg dwóch przykazań ( bez wolnego seksu, kurcze jednego ogródka nie mogę obrobić, a co dopiero kilka  :)) ) byłoby o niebo lepiej

--- Koniec cytatu ---
Twoja pracownica, przygotowuje URODZINY za Twoja zgodą w TWOIM hoteliku tak więc o co chodzi?Pieniądze bierzesz Ty...Bądźmy konsekwentni, zanim w innych rzucimy kamieniem.Był okres nie wiem czy nadal nie przestrzegają tego.  Komitet za   handlowanie fajkami szczegolnie gdy "bracia" prowadzili te sklepy .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej