NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Delegaci na Kongresy 2019

(1/34) > >>

dobryczlowiek:
Witam :)! Jakiś czas temu została mi udostępniona możliwość zajrzenia głębiej do strony jw2019.org. Zostałem wybrany na delegata na kongres do Berlina. W filmie tym przedstawiam więcej informacji na temat wyglądu strony i samego faktu płacenia za służbę kaznodziejską!!!

Link:
https://www.youtube.com/watch?v=AIZ4eu1JrlY

Co o tym sądzicie?
Czy kończą się fundusze wśród braci króla żeby nawet za służbę płacić mamonę?

Trzy Kominy:
business is business ...... I to by było tyle

dobryczlowiek:
No ale kurczę.. Żeby aż za służbę płacić?! :/

Moyses:

--- Cytat: dobryczlowiek w 29 Październik, 2018, 23:32 ---No ale kurczę.. Żeby aż za służbę płacić?! :/

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem czemu się dziwisz. Dawno temu liczyłem koszty zgromadzeń międzynarodowych. Czyli, że do paryżewa pojadę sam i zapłacę o połowę mniej niż przewiduje orgowe biuro turystyczne, i dlaczego tak się dzieje.
'Bracie musisz ufać niewolnikowi, a poza tym jak pojedziesz na własną rękę, to nie będziesz delegatem.'

Jedź na przykład do/na  ::) Kanary z biurem turystycznym XYZ. Co sprzedadzą ci na początku przez usta rezydenta, zwanego dalej przedstawicielem handlowym? Podpowiem. Wycieczki fakultatywne. Dlaczego są droższe przynajmniej o 100% od innych miejscowych imprez? A przepraszam, co ja biuro turystyczne prowadzę charytatywnie???

Pytasz o koszt wycieczki pt.: 'służba kaznodziejska'. Przecież ktoś musi to zorganizować, abyś mógł pozwiedzać krajobrazy. Czarny afroamerykanin przyjedzie i wykupi cały pakiet, by móc poopowiadać swoim ziomkom, jak miło głosi się z braćmi w Europie i jaka wspaniała panowała atmosfera na międzynarodowym zgromadzeniu, i dlaczego u nas są węższe autostrady, droższe paliwo, I dalsze bla, bla, bla. 

Jak umiesz zorganizować sobie wycieczkę do Londynu tanio, to rób to dla innych z 20% narzutem.

Safari:
Hej! Dzieki za wstawienie!! Ja jestem mimo wszystko w szoku. To jest naprawde bezczelnosc. Dlatego tylko wybrancy haha
Obwodowi, okregowi I Betelczycy za darmoszke, to trza zedrzec z reszty. Bezczelne typy. Kase robia az Milo!  A swiadki beda sie zapozyczac. No normalnie Scjentologia siebz tego zaczyna robic.

P.S. odpowiem na Twoje pytanie czemu masz caly czas nosic plakietke: D-A-R-M-O-W-A    R-E-K-L-A-MA. Dlatego tez nakazuja jak sie ubierac. Dress-code. Koprpoludki. A DLA swiadkow darmowa R-E-K-L-A-M-A. Masz byc zywym bilbordem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej