NA DOBRY POCZĄTEK > OGÓLNIE O FORUM

Czat - podejście drugie

(1/4) > >>

mav:
Jak pewnie niektórzy zauważyli jakiś czas temu z belki nawigacyjnej zniknął odnośnik do czatu. Powodem był fakt, że nie mieliśmy dostatecznie dużo czasu by go dostatecznie pilnować i, krótko mówiąc, zrobiło się tam niemiło. Dlatego też podjęliśmy decyzję o usunięciu go z belki, bo nie było to miejsce, którym chcielibyśmy się chwalić publicznie.

Dzisiaj czat wraca, ale w zmienionej formie i z nowymi zasadami. Przenieśliśmy go na platformę Discord, co ma swoje zalety i wady. Zaletą jest to fakt, że dzięki temu nie musimy przejmować się serwerami, aktualizacjami itp., a całość chodzi bardzo szybko i bez zacięć. Poza tym niektórzy używają tej platformy do komunikacji na innych serwerach, więc nie będą musieli instalować kolejnego programu. Aplikacja mobilna też jest dużo bardziej funkcjonalna niż poprzednia. Wadą jest fakt, że starych wiadomości nie da się przenieść na nową platformę. Stąd też chciałem ogłosić, że stary czat będzie dostępny do 31 października 2018, po czym zostanie wyłączony. Piszemy o tym dlatego, bo zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą mieć tam zapisy prywatnych rozmów z innymi, które chcieliby zarchiwizować.

Na nowym czacie obowiązują te same zasady odnośnie publikowania treści, co na forum. Dlatego nie będziemy tolerować wulgaryzmów ani obrażania drugich, a osoby, które będą nagminnie te zasady łamały będą musiały go opuścić. Postaramy się być tam częściej osobiście by dopilnować, żeby powyższe zasady były przestrzegane.

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia nas i porozmawiania na żywo :). Po prostu kliknij w link poniżej:

Czat forum sjwp.pl (uwaga: używaj tego linka tylko przy rejestracji konta!)

Roszada:
Już ja Was tam nie odwiedzę. :)
Mam dość Was TU. ;)

Sebastian:
czat chyba nie lubi XP gdyż nie mogę zalogować się

Roszada:

--- Cytat: Sebastian w 21 Październik, 2018, 14:27 ---czat chyba nie lubi XP gdyż nie mogę zalogować się

--- Koniec cytatu ---
Może raczej czatujący na Ciebie nie czatują. ;D

XP to już nie tolerowała płytka ŚJ Watchtower Library. :-\

HARNAŚ:
Ale to głupie . Wpadać i pilnować starych dziadów czy grzecznie piszą. Nonsens miesiąca.
To skoro macie zaciągi do kontrolowania i pilnowania ładu , jak starsi zboru , a nie macie na to czasu to po jakiego grzyba zakładacie tego czata? przecież jak ktoś chce sobie pogadać to jest tyle możliwych komunikatorów , łącznie z FB , że nie potrzeba takiej inicjatywy , która będzie pod wasze dyktando.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej