NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Samodziele myślenie to zguba ! Zapamiętajcie sobie

(1/3) > >>

Pionier_Szalony:
Na ostatnim Kongresie sam wysłannik z amerykańskiej centrali ostrzegał przed samodzielnym myśleniem jako dziełem szatana. Za pobożnego ŚJ myśli wszak Niewolnik. Prawdę mówiąc to przypominało pranie mózgu w stylu chińskim ale obecni oczywiście byli zachwyceni  ;)

Asturia:
świadek Jehowy nie może myśleć samodzielnie, bo jak zacznie myśleć to zrozumie, że przed Australijską królewską komisją jednak nie wystąpił aktor a prawdziwy Geoffrey Jackson  ;D ;D

OpenMide:
Samodzielne myślenie to poleganie na sobie, a sj polegają tylko i wyłącznie na cielcu kierowniczym, chodź tłumaczą sobie,że polegają na Bogu bo przecież to niewolnik wierny i roztropny przekazuje najnowsze wieści z nieba. Zawsze bawiło mnie sformuwania: nie bądź mądrzejszy od jehowy, polegaj na jehowie, przerzuć swe troski na jehowe, niech jehowa działa w twojej sprawie. A wystarczy podstawić zamiast słowa jehowa - ciało kierownicze bądź strażnica i wszystko stanie się jasne komu powierzasz swoje życie.W takim to prosty sposób przestaje się wierzyć w siebie samego, odbiera się samodzielne myślenie, tożsamość i zdolność rozumowania.Bo jeśli nie myślisz tak jak strażnica pisze to jest z tobą coś nie tak,a ty przecież nie chcesz żeby coś z tobą było nie tak i w taki sposób morduje się samodzielne myślenie.

Gandalf Szary:

--- Cytat: Pionier_Szalony w 18 Październik, 2018, 14:35 ---Na ostatnim Kongresie sam wysłannik z amerykańskiej centrali ostrzegał przed samodzielnym myśleniem jako dziełem szatana. Za pobożnego ŚJ myśli wszak Niewolnik. Prawdę mówiąc to przypominało pranie mózgu w stylu chińskim ale obecni oczywiście byli zachwyceni  ;)

--- Koniec cytatu ---
[/b][/size]
Nie, raczej bardziej subtelnie: Kłam­stwo pow­tarza­ne ty­siąc ra­zy sta­je się prawdą - Josef Goebbels. I tak usłyszysz na zgromadzeniu, potem w jakimś wykładzie na zebraniu, następnie zrobisz sobie studium osobiste aby przyswoić materiał, do tego artykuł strażnicy do studium, następnie sam będziesz głosił i rozpowiadał o tym nowym świetle. I w ten sposób powtórzysz to sobie tysiąc razy i wreszcie nie przekonany, uwierzysz, bo stało się to prawdą, jedyną niepodważalną.
Właściwie nie wiem gdzie tu jest miejsce na własne przemyślenia.

Megagelon:
Zapewne miał na myśli, że nie wolno samodzielnie gwałcić dzieci tylko zbiorowo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej