BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Komu polecić to forum?

(1/3) > >>

Bianchi:
Zalogowałem się na tym forum,choć czytam go z przerwami prawie od jego powstania.
Czy warto i można go polecić innym,a jak już to komu najlepiej?Jaká formę wybrać w informowaniu o tym forum?Czy może to przynieść skutek odwrotny od zamierzonego?

mav:
Wątpiącym obecnym ŚJ i świeżo wybudzonym. Jeśli ktoś jest fanatykiem religijnym to żadne forum mu nie pomoże i będzie tylko szukał przyczyny żeby móc poczuć się zgorszonym. Jeśli jednak faktycznie chce dowiedzieć się gdzie leży prawda i poznać wszystkie fakty, to forum może mu w tym pomóc.

Roszada:
To prowokator 'taki' jak coventry i NaStraży
Od wczoraj czy przedwczoraj dostał swoje 5 min.

te słowa go zdradzają:

--- Cytuj ---Czy może to przynieść skutek odwrotny od zamierzonego?
--- Koniec cytatu ---

mav: Mimo wszystko wątek może być ciekawy, więc go zostawiam.

Ekskluzywna Inkluzywność:

--- Cytat: Bianchi w 11 Październik, 2018, 13:34 ---Czy warto i można go polecić innym
--- Koniec cytatu ---

Można, ale nie warto. Każdy zainteresowany sam znajdzie po kilku sekundach przeglądania wyników wyszukiwania. Natomiast polecanie ma to do siebie, że może ustawić odbiorcę w defensywie. Każdy bardziej ceni to do czego dotarł sam, a polecacze mają to do siebie, że na ogół nie mają wyczucia czasu.

Borelioza2:
Kiedy byłam ' nie wybudzona' owszem wyświetlało mi się to forum ale absolutnie tu nie wchodziłam, kiedy już weszłam oczekiwałam, że tu strasznie judzą, ale byłam pod wrażeniem rzeczowych dyskusji i tak powoli czytałam co tu piszą ale wszystko sprawdzałam, i w końcu się zarejestrowałam, jako wybudzona

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej