FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy

<< < (8/9) > >>

Nemo:
Posty bijące personalnie i całą dyskusję z tym związaną usunąłem.

Nadaszyniak:

--- Cytat: Nemo w 23 Październik, 2018, 11:24 ---Posty bijące personalnie i całą dyskusję z tym związaną usunąłem.
--- Koniec cytatu ---
Jatiw-Nemo
Bądź -bezwzględny w takich przypadkach, popieram takie działanie w 100% a może i większej, szacunek, kultura powinna być przestrzegana, chamstwa, prostactwa nie toleruje w swoim środowisku z tym nagminnie toczę walczę.

Robert Dworak (Berlin):
A tu film podsumowujący całą goleniowską akcję:


Wszystkim obecnym na proteście dziękuję za przybycie i wsparcie, a szczególne podziękowania kieruję dla dwóch osób, które przyjechały aż z Olkusza.

uncja:

--- Cytat: Trinity w 20 Październik, 2018, 22:37 ---pewnie zdziwieni że kogoś może rozpalać religia a nie polityka
hmm w sumie to podobne namiętności


--- Koniec cytatu ---
Chyba czas to wyznać ..Kocham Cię Serio. To  ten rodzaj miłości który żywi się do ludzi będących z nami w rożnych relacjach jak rodzice partnerzy rodzeństwo przyjaciele czy autorytety moralne- miłości która wypływa z zachwytu ze ktos pokazał palcem lub obrócił nasz wzrok w stronę w którą warto - bo tam piękne prawdziwe przyjemne smieszne itd

A tak w ogolę to weszłam w zapodany lnk na fejsbuka a tam miast relacji z Goleniowa Wrocław Co robie nie tak?

Robert Dworak (Berlin):
Do filmu na YouTube wstawiłem właśnie napisy po angielsku

--- Cytat: uncja w 28 Październik, 2018, 11:47 ---A tak w ogolę to weszłam w zapodany lnk na fejsbuka a tam miast relacji z Goleniowa Wrocław Co robie nie tak?

--- Koniec cytatu ---

Uncja sprawdziłem to i mi wszystkie linki w tym wątku działają poprawnie  ???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej