NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Ogłoszenie w zborze

(1/4) > >>

Trzecia Owca:
Witam,
Mam takie pytanie: załóżmy że pewna osoba mieszkała w polsce, była tam w dwóch zborach, później przeprowadził się za granicę i tam również zmieniał
dwa razy zbór, więc w sumie przez całe swoje życie należał do czterech różnych zborów. W tym ostatnim zborze został wykluczony. Pytanie brzmi:
czy ogłoszenie o jego wykluczeniu odbędzie się tylko w tym ostatnim zborze, czy może we wszystkich czterech?
Dodam że byłem dobrze znany we wszystkich czterech zborach i mam kontakt z wieloma osobami z tych zborów nadal.

Pozdrawiam.

ZłoteDziecko:
Ogłoszenie będzie podane tylko w zborze, w którym przestałeś być Świadkiem Jehowy.

Trzecia Owca:

--- Cytat: ZłoteDziecko w 12 Wrzesień, 2018, 12:43 ---Ogłoszenie będzie podane tylko w zborze, w którym przestałeś być Świadkiem Jehowy.

--- Koniec cytatu ---

Więc jak to jest że nie raz po wykluczeniu za granicą, wszyscy w polsce nagle się o tym dowiadują? Wygląda to jakby to było ogłaszane we wszystkich zborach na raz.

Nadaszyniak:

--- Cytat: Trzecia Owca w 12 Wrzesień, 2018, 12:44 ---Więc jak to jest że nie raz po wykluczeniu za granicą, wszyscy w polsce nagle się o tym dowiadują? Wygląda to jakby to było ogłaszane we wszystkich zborach na raz.

--- Koniec cytatu ---
moje trzy grosze:
Nie słyszałeś o telefonie bez drutu

DonnieDarkoJG:
Grono starszych po wejściu RODO dzwoni i pyta czy pozwalasz na podanie ogłoszenia o twoim wykluczeniu.
Wydaje mi się mało prawdopodobne by dzwonili z każdego zboru.
Wersję ogłoszenia ustali najpewniej zbór w którym odbył się komitet.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej