NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam

<< < (59/59)

Ola:

--- Cytat: Bugareszt w 20 Kwiecień, 2019, 16:10 ---Ja od urodzenia nie byłem na pamiątce u świadków i nic mi nie jest ;)

--- Koniec cytatu ---

I tak trzymaj 😉

Sebastian:
myślałem że "latający talerzyk", "trzecie owce", "ośmiornica", "transmisja danych z plejadów" itp. wyrażenia to nasza odstępcza grypsera której nikt spoza naszego grona nie rozumie, ale zdziwilem się...

jadę autobusem i słysże jak młodzież rozmawia:

- byli u mnie jehowi, zapraszali mnie na jakieś święto ku czci ufo :)
- co ty pier...isz, jakie ufo?
- wiem co mowie, oni co roku obchodzą dzień latającego talerza :)
- ale oni czczą ufoludków?
- w każdym razie pier...lą od rzeczy i to na trzeźwo - :) tak, że przy nich zwolennicy spisków reptaliańskich brzmią jak normalni ludzie...

potem następuje opis pamiątki z fajnym podsumowaniem: "w tym roku dzień macania latających talerzy przypada 19 kwietnia" i celna uwaga nt. pory uroczystości: "lamusy twierdzą że latające talerze należy macać po zachodzie słońca, ale uroczystość kończy się jak na dworze jest jeszcze jasno"

myślałem że padnę z wrażenia, jak tego słuchałem

Ola:

--- Cytat: Sebastian w 21 Kwiecień, 2019, 00:59 ---myślałem że "latający talerzyk", "trzecie owce", "ośmiornica", "transmisja danych z plejadów" itp. wyrażenia to nasza odstępcza grypsera której nikt spoza naszego grona nie rozumie, ale zdziwilem się...

jadę autobusem i słysże jak młodzież rozmawia:

- byli u mnie jehowi, zapraszali mnie na jakieś święto ku czci ufo :)
- co ty pier...isz, jakie ufo?
- wiem co mowie, oni co roku obchodzą dzień latającego talerza :)
- ale oni czczą ufoludków?
- w każdym razie pier...lą od rzeczy i to na trzeźwo - :) tak, że przy nich zwolennicy spisków reptaliańskich brzmią jak normalni ludzie...

potem następuje opis pamiątki z fajnym podsumowaniem: "w tym roku dzień macania latających talerzy przypada 19 kwietnia" i celna uwaga nt. pory uroczystości: "lamusy twierdzą że latające talerze należy macać po zachodzie słońca, ale uroczystość kończy się jak na dworze jest jeszcze jasno"

myślałem że padnę z wrażenia, jak tego słuchałem

--- Koniec cytatu ---

Faktycznie brzmi to niedorzecznie śj obchodzą swój prywatny kult cielca i pokazują to szerokiemu gronu i myślą, że to jest fajne. Nigdy wcześniej nie myślałam, że ludzie postronni odbierają to jako zwykłą szopkę, z której można zrobić niezły kabaret 😂

Sebastian:

--- Cytat: Ola w 21 Kwiecień, 2019, 07:01 ---Faktycznie brzmi to niedorzecznie śj obchodzą swój prywatny kult cielca i pokazują to szerokiemu gronu i myślą, że to jest fajne. Nigdy wcześniej nie myślałam, że ludzie postronni odbierają to jako zwykłą szopkę, z której można zrobić niezły kabaret 😂
--- Koniec cytatu ---
gdy byłem ŚJ podchodziłem do Pamiątki z szacunkiem należnym dla sfery sacrum. Później temat mnie nie interesował, więc sytuacja w której mogłem wysłuchać czyjejś opinii "człowieka z zewnątrz" była zaskakująca i interesująca.

W pelni zgadzam się z Olą - trudno nie zgodzić się z zacytowaną młodzieżą, że zdarzenie widziane z boku wygląda niedorzecznie i kabaretowo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej