BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe

<< < (16/17) > >>

mav:
Dostaliśmy odpowiedź z Nadarzyna, więc zgodnie z obietnicą opublikowałem ją w naszym wątku:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/bylem-swiadkiem-nasze-historie/brat-maciej-od-zawsze-mial-watpliwosci/msg167895/#msg167895

UWAGA AWARIA:

--- Cytat: Dianne w 02 Kwiecień, 2019, 21:37 ---
4. cytuję: "WTS nadal autorytarnie, w niezgodzie nie tylko z RODO, ale i poprzednią UODO, twierdzi, ze ma prawo do przechowywania danych, do których prawa nie posiada" - otóż posiada, co wyraźnie zaznaczył w odpowiedzi.

Nemo: Edycja.

--- Koniec cytatu ---

tak posiada ale w ograniczonym stopniu ono wygasa

 potwierdzam to 100% prawda WTS takiego prawa nie posiada od dawna ale na nie się powołuje
zachęcam do składania pozwów w tej sprawie za pośrednictwem adwokatów ż żądaniem porycia kosztów
postępowania i zastępstwa procesowego adwokata.

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 03 Kwiecień, 2019, 20:47 ---tak posiada ale w ograniczonym stopniu ono wygasa

 potwierdzam to 100% prawda WTS takiego prawa nie posiada od dawna ale na nie się powołuje
zachęcam do składania pozwów w tej sprawie za pośrednictwem adwokatów ż żądaniem porycia kosztów
postępowania i zastępstwa procesowego adwokata.

--- Koniec cytatu ---

Optyka się zmienia, dzięki Ci o Panie. ;)

Mahershalalhashbaz:
Mam pytanie w kwestii formalnej.
Jeśli nie zostałem wykluczony ani się nie odłączyłem to czy Biuro Oddziału ma obowiązek na moje żądanie udostępnić mi wszelkie informacje jakie organizacja świadków Jehowy przechowuje na mój temat?

kormoran:

--- Cytat: Mahershalalhashbaz w 08 Luty, 2021, 11:15 ---Mam pytanie w kwestii formalnej.
Jeśli nie zostałem wykluczony ani się nie odłączyłem to czy Biuro Oddziału ma obowiązek na moje żądanie udostępnić mi wszelkie informacje jakie organizacja świadków Jehowy przechowuje na mój temat?

--- Koniec cytatu ---

Ustawa o ochronie danych osobowych dotyczy wszystkich. Możesz więc napisać i ŚJ mają obowiązek udzielić Ci informacji. Odbywa się to tak, że mają 30 dni na odpowiedź lub w przypadku "skomplikowanej" sprawy mogą przedłużyć o kolejne 60 dni. Jakiekolwiek sprawy znam to przeciągają o dodatkowe dwa miesiące. Dział Prawny wysyła te informacje pocztą lub mailem jeśli chciałeś w ostatni dzień przewidziany prawem. Liczy się dzień otrzymania przez Nadarzyn pisma i od niego 30 dni oraz dodatkowe 60 dni. Nie licz jednak na kserokopie dokumentów czy notatek na Twój temat. Odpowiedzi są lakoniczne. Dostaniesz swoje sprawozdanie z ostatnich 6 miesięcy, informację o dacie chrztu, o zborze w jakim jesteś (lub byłeś), jeśli jesteś zamianowany to daty zamianowań i skreśleń. Jeśli byłeś pionierem pełnoczasowym to również daty początku i końca. Jak byłeś to również o odbytych szkoleniach. Dane adresowe i kontaktowe.

Jak najbardziej pisz pismo, niech mają zajęcie.  :D :D :D 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej