Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nadzorca strefy Bratyslawa, maj 2017 (Highlights)  (Przeczytany 1835 razy)

Offline facilis

Nadzorca strefy Bratyslawa, maj 2017 (Highlights)
« dnia: 29 Sierpień, 2018, 16:09 »
W maju 2017 roku odwiedził Bratysławu, oddział Świadków Jehowy, nadzorca strefy, brat Gaay, który miał również przy tej okazji przemówienie zatytułowane „Czy jesteś gotowy na życie wieczne?” Ciekawi ten wykład jest v tom, że da odpowiedzi na pytania, które gdzie indziej, nieznajdzsesz. Na przykład pytanie: Sala Krolewstwa, do kogo należy? Kolejne pytanie: Cialo Kierownicze, kto napędza go?  Interesująca jest odpowiedź na pytanie: Dlaczego nastąpią zmiany w organizacji, a także w innych kwestiach? Zapraszamy do słuchania tego skrótu. Video je w języku angielskim.

https://www.badatelebible.cz/zonovy-dozorce-2017-bratislava-sestrih-nejzajimavejsich-momentu-highlights/

facilis
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień, 2018, 16:32 wysłana przez facilis »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Nadzorca strefy Bratyslawa, maj 2017
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień, 2018, 17:04 »
Ahoj!
Děkuju! Máte celý program zónový dozorce? Mam otázka. V Polsku program je v jeden den. V Bratislavě je za dva dny? Slyšel jsem slova: "zítra" a "příští týden".
Promiňte, moje Čeština je slabý/malý. Píšu v češtině pro cvičení - ja se učím.
S pozdravem pro Češi a Slováci, a Maďaři :)

W maju 2017

Ne v maju, v květnu - vtip (prank) :D



Offline Reskator

Odp: Nadzorca strefy Bratyslawa, maj 2017 (Highlights)
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień, 2018, 17:39 »
W maju 2017 roku odwiedził Bratysławu, oddział Świadków Jehowy, nadzorca strefy, brat Gaay, który miał również przy tej okazji przemówienie zatytułowane „Czy jesteś gotowy na życie wieczne?” Ciekawi ten wykład jest v tom, że da odpowiedzi na pytania, które gdzie indziej, nieznajdzsesz. Na przykład pytanie: Sala Krolewstwa, do kogo należy? Kolejne pytanie: Cialo Kierownicze, kto napędza go?  Interesująca jest odpowiedź na pytanie: Dlaczego nastąpią zmiany w organizacji, a także w innych kwestiach? Zapraszamy do słuchania tego skrótu. Video je w języku angielskim.

https://www.badatelebible.cz/zonovy-dozorce-2017-bratislava-sestrih-nejzajimavejsich-momentu-highlights/

facilis
Mnie interesuje odpowiedz na pytanie -    Kto napędza CK ?
Jaką odpowiedż dał brat Gaay w wykładzie- zapewne zapodanym przez CK.?!
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień, 2018, 17:45 wysłana przez Reskator »


Offline facilis

Odp: Nadzorca strefy Bratyslawa, maj 2017
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień, 2018, 17:43 »
Ahoj!
Děkuju! Máte celý program zónový dozorce? Mam otázka. V Polsku program je v jeden den. V Bratislavě je za dva dny? Slyšel jsem slova: "zítra" a "příští týden".
Promiňte, moje Čeština je slabý/malý. Píšu v češtině pro cvičení - ja se učím.
S pozdravem pro Češi a Slováci, a Maďaři :)

Ne v maju, v květnu - vtip (prank) :D

Cześć, mam cały program nadzorci strefę, program nadzorci trwa tylko jeden dzien.  Przemuwenie nadzorci bylo w sobote, ale nie wszystkie sbory spotkały się w sobotę, więc brat powiedział, że program będzie widziany w niedzielę przez inne sbory. Jeśli chcesz, możesz umieścić mnie na Facebooku, a także możemy komunikować w językem czeskim, słowackim, węgierskim.
Moje imie Peter, moj facebook: Peter Antal, https://www.facebook.com/peter.antal.7315


Kto napędza CK?- Mamy pewność, że Jehowa i Jezus używają CK. Jehowa przewodzi ziemska częśc organizacji Jehowy.
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień, 2018, 17:57 wysłana przez facilis »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Nadzorca strefy Bratyslawa, maj 2017
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpień, 2018, 21:08 »
Cześć, mam cały program nadzorci strefę, program nadzorci trwa tylko jeden dzien.  Przemuwenie nadzorci bylo w sobote, ale nie wszystkie sbory spotkały się w sobotę, więc brat powiedział, że program będzie widziany w niedzielę przez inne sbory. Jeśli chcesz, możesz umieścić mnie na Facebooku, a także możemy komunikować w językem czeskim, słowackim, węgierskim.
Moje imie Peter, moj facebook: Peter Antal, https://www.facebook.com/peter.antal.7315

Ahoj Petře!

K nam přijíždí jeden zónový dozorca. K wam přijíždí další/druhý. S nami v nedeli v deset hodin transmisja. Okoli/priblizne patnact hodin je retransmisja.
Koukaam se na vase webowe stranky Badatele Bible a na YT – ATB vladne :)
S Petrem (narodil se v Karvina) říkas se 'Petio, Petka'. Moje otazka: Petr - Petio, Petka, to je jako Honza – Honzik, jako zdrobnělina?
Maďarština - ne, dekuju, nefunguje v me hlavě  ;)

Já nevím, jak dobře to, všechno, co píšu, ale to chapeš :).

Zdravim!