Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zakończył się Rok Służbowy 2018!  (Przeczytany 2163 razy)

Offline prot

Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« dnia: 05 Wrzesień, 2018, 23:15 »
Jakie są Wasze typy? ;) Dalszy spadek do 115 tysięcy?


Offline Sebastian

Odp: Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 02:44 »
Obstawiam spadek do 113.000
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline gerontas

Odp: Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 06:54 »
Myślę, że tendencja spadku na poziomie ok 2% będzie zachowana, dlatego 115000 jest bardzo realne.
Choć życzyłbym sobie taki scenariusz,o którym wspomina Sebastian - 113000. Aby w takim przypadku Warwick i Nadarzyn wprowadził
dramatyczny plan w odpowiedzi na to co się dzieje w Polsce, który odnosi zupełnie odwrotny skutek do oczekiwań CK i w kolejmym
roku było już poniżej 100 tyś. Ostatecznie, żeby organizacja w Polsce była sprowadzona do malutkiej nic nie znaczącej sekty - na przekór siedmiogłowej bestii.
Och, pięknie by było.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 07:33 »
Pamiętam jak byłem zainteresowanym i małżeństwo prowadzące ze mną i moją żoną studium zachwycało się ilością chrztów na kongresach. On dumny jak paw powiedział. "zobaczcie ta ilość chrztów świadczy tylko o tym że wody Babilonu odpływają i koniec tego szatańskiego systemu rzeczy jest tuż tuż". To były czasy dużego wzrostu liczby ochrzczonych śJ.
Minęło od tego czasu 24 lata. Wody Babilonu rzeczywiście odpływają i mam nadzieję ze koniec tej destrukcyjnej religii jest już tuż tuż ;D
Na marginesie. Ludzie prowadzący z nami studium są już dawno poza orgiem.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Trinity

Odp: Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 08:31 »
po necie krąży reklama międzynarodowego kongresu w Warszawie
Kasuś ach co za ciaseczko stoi na moście i zaprasza "w  imieniu 115 tyś głosicieli w Polsce zapraszamy na kongres bla bla" spot podobny do reklam igrzysk euro albo jakiegoś regionu
jak będę umieć to go tu wrzucę.
także JUŻ JEST 115 tyś śJ
Sanderson pewnie zlecił Pl plan naprawczy jak na korporacje przystało
dlatego jest srebrny miecz i kongres międzynarodowy
a powinno być dużo miłości jak dawniej
ktoś tu pisał że właśnie pod takim hasłem ma być międzynarodowy
czyli jadą na starych sentymentach
jak pepsi odgrzewa stare etykiety  żeby uderzyć w " starszego" klienta

« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień, 2018, 08:34 wysłana przez Trinity »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 09:19 »
Obstawiam że plan naprawczy doraźny sprowadzi się do:

a.) podprogowego przekazu o tym że chrzest w wieku 9 lat jest cool a w wieku 12 to powinny być wyrzuty sumienia jeśli dziecko nie jest chociażby głosicielem.

b.) docenianie zachęcanie achy i ochy nad dziadkami i babciami schorowanymi leżącymi w domu obłożnie chorymi może i pod respiratorem ale zdający 15 minut miesięcznie.

c.) ciśnięcie wora starszym w temacie wizyt u osób z punktu ,,b" u rodzin opiekujących się ,,a" i ,,b".

d.) reklama kongresów np na autobusach i tramwajach.

e.) ciśnięcie wora starszym o cokolwiek.

f.) ciśnięcie wora sługom o cokolwiek.

g.) ciśnięcie wora :)



Offline Roszada

Odp: Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 09:29 »
Ja obstawiam zmianę metody liczenia lub podawanie tylko wyrywkowo państw ze wzrostami. :-\


Offline Martin

Odp: Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 22:20 »
Stawiam na stabilne -1 w Polsce.  ;)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 22:27 »
A ja na większą inwigilację forum i ... dalsze oszczędności - np. magazyny do dystrybucji będą półrocznikami z 8-ma stronami.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Sebastian

Odp: Zakończył się Rok Służbowy 2018!
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Wrzesień, 2018, 22:52 »
Biorąc pod uwagę gigantyczne przepływy ludności z Ukrainy do Polski (szacunkowo 2 lub 3 miliony ludzi) spadek liczby Polaków będących świadkami Jehowy w Polsce może być dużo większy (ale częściowo jest zasypywany przez doliczanie głosicieli którzy przyjechali z Ukrainy)

dlatego mnie ciekawi ile wyniesie procentowy spadek dla Polski i Ukrainy liczonych łącznie; może Roszada pokusi się i zrobi zestawienie za lata 2014-2018 (masowe przemieszczanie się ludności występuje od zajęcia Krymu przez Putina a więc od 2014)

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)