Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Formularz s-147 Sierpień.  (Przeczytany 12098 razy)

Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Sierpień, 2018, 10:04 »
Tym, którym tak się wydaje odchodzą z organizacji i mogą cieszyć się życiem poza organizacją. Każdy ma prawo wyboru w życiu.
Tyle, ze dla mnie śmieszne jest to, ze ktoś odchodzi z organizacji ale ciągle myśli o niej. Ślęczenie na forach, jeżdżenie z mikrofonami tam gdzie kongresy świadków i opowiadanie ciągle tych samych półprawd, kłamstewek, wystawianie kogoś kto ma problemy ze zdrowiem psychicznym jako pokrzywdzonego przez organizację to naprawdę żenujące spektakle.

Ja dałam sobie spokój z moim poprzednim wyznaniem i nawet na myśl mi nie przeszło, żeby teraz stać przed kościołkiem lub w czasie procesji z okazji Bożego Ciała krzyczeć na nich.

Nikt nie prostestuje przed  normalnym bankiem udzielającym kredytów na jasnych zasadach ale przed parabankami zawsze jest zadyma tak więc to nie to samo protestować przed kongresem i przed kościołem
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline miranda

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Sierpień, 2018, 10:11 »
(...) tak więc to nie to samo protestować przed kongresem i przed kościołem

Uważasz więc, ze nie miałabym prawa stać przed moim kościołem i protestować przeciwko np pedofilii w tym kościele czy przeciwko temu, że głoszą nauki niezgodne z Biblią ?
Znamy te wasze ulotki i zawsze śmiejemy się , że doskonale pasują nie do świadków ale do innego największego wyznania w Polsce. I jeszcze uzupełnilibyśmy je innymi ciekawymi watkami.


Offline Rajski Ptak

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Sierpień, 2018, 10:14 »
Może po to aby mieć nadzieję na życie wieczne tu na ziemi. Gdzie wy widzicie to zdołowanie w organizacji  ?
Dla mnie życie ludzi, którzy Boga mają w czterech literach to jest dopiero porażka i bezsens. Zwyczajnie żal mi takich.

Swiadkom nie wolno spotykać się z ludźmi ze świata, a tu ginie na naszych oczach ostatni bastion normalności- zborowe spotkania itp. ograniczanie takich rzeczy to dręczenie ludzi, a człowiek nie znosi pustki. Jeżeli miranda tego nie widzisz, to ci bardzo współczuje.
Poza tym, po odejściu z tej sekty, bardziej wierzę w Boga, więc nie generalizuj i nie mierz swoją marną miarą.
 
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Sierpień, 2018, 10:32 »
Uważasz więc, ze nie miałabym prawa stać przed moim kościołem i protestować przeciwko np pedofilii w tym kościele czy przeciwko temu, że głoszą nauki niezgodne z Biblią ?
Znamy te wasze ulotki i zawsze śmiejemy się , że doskonale pasują nie do świadków ale do innego największego wyznania w Polsce. I jeszcze uzupełnilibyśmy je innymi ciekawymi watkami.

Jestem nie wierzący tak samo potępiam kościół jak i org ale widzę różnicę w ich działaniu tak samo jak między bankiem a lichwą
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Sierpień, 2018, 10:59 »
Tym, którym tak się wydaje odchodzą z organizacji i mogą cieszyć się życiem poza organizacją. Każdy ma prawo wyboru w życiu.
Tyle, ze dla mnie śmieszne jest to, ze ktoś odchodzi z organizacji ale ciągle myśli o niej. Ślęczenie na forach, jeżdżenie z mikrofonami tam gdzie kongresy świadków i opowiadanie ciągle tych samych półprawd, kłamstewek, wystawianie kogoś kto ma problemy ze zdrowiem psychicznym jako pokrzywdzonego przez organizację to naprawdę żenujące spektakle.

Ja dałam sobie spokój z moim poprzednim wyznaniem i nawet na myśl mi nie przeszło, żeby teraz stać przed kościołkiem lub w czasie procesji z okazji Bożego Ciała krzyczeć na nich.
pogrubienie dodałem.

Natomiast z czym dałaś sobie spokój i czy dałaś, to tylko Ty wiesz. Czy piszesz prawdę o jakimś budynku, kościele i procesji? Nie wiem. ;)

   Tak, wam by odpowiadało, byśmy siedzieli cicho, nic się nie odzywali, bo tego sobie życzą wasi bogowie z Warwick. Fakty pozostaną faktami, nawet gdyby ktoś je ignorował, nie zmienisz tego, mleko się rozlało. Ohydna, obrzydła pedofilia, TO SĄ FAKTY, nie jak to zostało przez Ciebie ujęte: "samych półprawd, kłamstewek". Przynależność do ONZ, choć myśmy o tym nic nie wiedzieli, byłaś(eś) wtedy na świecie. Okłamywali nas, w książce którą w tamtym czasie studiowaliśmy: "Wspaniały finał Objawienia bliski" ONZ określali mianem 'szkarłatnej bestii' to do nas, ludu, gminu, plebsu, ONI natomiast GURU sekty sobie do ONZ należeli, akceptując wszystkie postanowienia ONZ, bo inaczej się nie da, gdy Guardian wyciągnął obłudę na światło dzienne, grzecznie się wycofali, a do zborów na świecie puścili kolejne kłamstwa, szkoda słów. Jesteście tak z indoktrynowani że, nawet słowa PRAWDZIWEGO Pisma Świętego nie  docierają do was, Macie swoją biblię, tak swoją, pozmienianą, zafałszowaną, nawet powycinano z niej wersety (przykład Ew. JANA 8:1-11) , wszystko po to by "grała" z doktrynami które co chwila się zmieniają. W prezencie który otrzymałaś(eś) na kongresie  tego lata w słowniczku pojęć Biblijnych, nie występuje słowo JEZUS, ciekawe, Jehowa tak, JEZUS nie! W części A3 rozpoczynającej się od strony 1790, a konkretnie na stronie 1793 od akapitu: "TEKST GRECKI" CZYTAMY: " Pod koniec XIX wieku uczeni B.F. Westcott i F.J. A. Hort porównywali...............W połowie XX wieku Komitet Przekładu Biblii Nowego Świata posłużył się ich tekstem krytycznym jako podstawą do tłumaczenia".

 Kim byli ci uczeni? Jak myślisz?  Byli spirytystami

Tak, naszym obowiązkiem jest obnażanie obłudy, fałszu i zakłamania MĘDRCÓW Z WARWICK, przestrzegać społeczeństwo przed sidłami które ta sekta zastawia, wy, choć dziś każda informacja jest do sprawdzenia, tego nie czynicie, bo dla was słowa, Pana Jezusa, czy apostołów się nie liczą, liczy się tylko to co przekazują bogowie z Warwick. Sprawdź czy to co mówimy jest kłamstwem, do tego zachęcał ap. Paweł 1 Tesaloniczan 5:21 "wszystko badajcie, co dobre zachowujcie" sprawdź, tylko nie u kłamców, którzy co chwila zmieniają zabarwienie, dla których liczy się tylko kasa, i nowi którzy będą ją przynosić.
   Wiesz że tego nie zrobisz, bo jesteś pozbawiona samodzielnego myślenia, Ty nie masz prawa SAMODZIELNIE MYŚLEĆ, WYCIĄGAĆ LOGICZNYCH WNIOSKÓW, przecież nie tak dawno, czytałaś w strasznicy że wytyczne ORGANIZACJI należy wykonywać choćby wydawały ci się nie logiczne, za kogo was mają? Za stado baranów? Wykonuj co ci mówię choć jest to bez sensu. Tak jesteście zakręceni że tego nie widzicie.
Pozdrawiam


Offline ewa11

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Sierpień, 2018, 12:02 »
Znamy te wasze ulotki i zawsze śmiejemy się , że doskonale pasują nie do świadków ale do innego największego wyznania w Polsce.
W pewnych kwestiach - wszyscy wiedzą jakich - pasują i do kk, i do org. Świadkowie tak się dystansują od tego, co katolickie, a tymczasem mają coś wspólnego z tym znienawidzonym kościołem. Niestety, nie jest to nic chlubnego.


Offline Roszada

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Sierpień, 2018, 12:14 »
Cytuj
Cytat: miranda w Dzisiaj o 10:11

    Znamy te wasze ulotki i zawsze śmiejemy się ,
Ale wątek jest o: Formularz s-147 Sierpień.

Kompletnie nie na temat pisze miranda. :-\


Offline ewa11

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Sierpień, 2018, 12:30 »
Znamy te wasze ulotki i zawsze śmiejemy się , że doskonale pasują nie do świadków ale do innego największego wyznania w Polsce.
Pytanie: skąd świadkowie znają te ulotki? Czyżbyś dostarczała im pokarm na czas słuszny z tego forum? :)


Offline Roszada

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Sierpień, 2018, 12:36 »
Pytanie: skąd świadkowie znają te ulotki? Czyżbyś dostarczała im pokarm na czas słuszny z tego forum? :)
Ewa pyta o owoc zakazany? :)
Ulotki są jak „(...)owoce dobre do jedzenia i wygląda[ją] naprawdę pięknie — przyciągają wzrok(...)” (Rdz 3:6). :)


Offline franki

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Sierpień, 2018, 12:38 »
Tym, którym tak się wydaje odchodzą z organizacji i mogą cieszyć się życiem poza organizacją. Każdy ma prawo wyboru w życiu.
Tyle, ze dla mnie śmieszne jest to, ze ktoś odchodzi z organizacji ale ciągle myśli o niej. Ślęczenie na forach, jeżdżenie z mikrofonami tam gdzie kongresy świadków i opowiadanie ciągle tych samych półprawd, kłamstewek, wystawianie kogoś kto ma problemy ze zdrowiem psychicznym jako pokrzywdzonego przez organizację to naprawdę żenujące spektakle.

Ja dałam sobie spokój z moim poprzednim wyznaniem i nawet na myśl mi nie przeszło, żeby teraz stać przed kościołkiem lub w czasie procesji z okazji Bożego Ciała krzyczeć na nich.
Miranda jakiego jesteś wyznania ? BO tutaj przedstawiasz się nam jako nie Katolik ale i nie ŚJ.
Dziwne masz zwarcie w zwojach mózgowych skoro innych potępiasz za formę głoszenia (legalne manifestacje)a nie masz nic przeciwko łażeniu po domach do swoich starych braci w wierze Katolików i nawracanie ich. Powiedz to tym swoim świadkom niech Katolikom dupy nie zawracają. Przecież to takie żenujące spektakle na klatkach schodowych odchodzą.



Offline Światus

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Sierpień, 2018, 15:04 »
Uważasz więc, ze nie miałabym prawa stać przed moim kościołem i protestować przeciwko np pedofilii w tym kościele czy przeciwko temu, że głoszą nauki niezgodne z Biblią ?
Znamy te wasze ulotki i zawsze śmiejemy się , że doskonale pasują nie do świadków ale do innego największego wyznania w Polsce. I jeszcze uzupełnilibyśmy je innymi ciekawymi watkami.

A dlaczego nie protestowałaś przed Salą Królestwa...?

Wolisz żeby do Ciebie pisać w liczbie pojedynczej, czy mnogiej? Bo raz piszesz JA, a następnie - MY...
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline zenobia

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Sierpień, 2018, 15:29 »
Wcale nie piszcie !


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Sierpień, 2018, 15:45 »
Miranda jakiego jesteś wyznania ? BO tutaj przedstawiasz się nam jako nie Katolik ale i nie ŚJ.
Dziwne masz zwarcie w zwojach mózgowych skoro innych potępiasz za formę głoszenia (legalne manifestacje)a nie masz nic przeciwko łażeniu po domach do swoich starych braci w wierze Katolików i nawracanie ich. Powiedz to tym swoim świadkom niech Katolikom dupy nie zawracają. Przecież to takie żenujące spektakle na klatkach schodowych odchodzą.
pogrubienie dodałem

Świadek, jak w przysłowiowy, 'pysk strzelił', używa języka zniechęcania, kłamie, któryż to katolik, lub wyznawca innej religii, tak by się interesował tym co robimy. Fanatyczny świadek jehowy, oni w imię ich dobra mogą kłamać, nawet i przed sądem, po takich osobach można się wszystkiego spodziewać, włącznie z aktami przemocy, jak to miało miejsce w Gdańsku, podczas akcji informacyjnej, czyż nie Mirando?
Ten odór czuć nawet przez Laptopa, przed którym teraz siedzę. A z tym zwarciem w obwodach mózgu franki, to masz rację, u nich tak iskrzy, jak podczas pobudzania Frankensteina do życia ;D Co by tu jeszcze zrobić, abyśmy jeszcze bardziej jaśnieli?   


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Sierpień, 2018, 16:26 »

moje trzy grosze:
Nasz  ''umiłowany'' w dwóch osobach forumowicz, pasjonuje się w zadawaniu  szalonych pytaniach i abstrakcyjnych odpowiedziach, jak ktoś wspomniał dyskutuje i się wymądrza na każdy prawie temat, obsesja to JEHOWA- mityczny bóg.
Moim skromnym zdaniem owe osoby przeżywają wspólną euforie przy kompie, będąc w tym momencie na naszym FORUM.


Offline Walt Kowalski

Odp: Formularz s-147 Sierpień.
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Sierpień, 2018, 20:14 »
Ktoś był na zebraniu w tygodniu? Rezolucja za rezolucją na koniec, wszystko o kasie, jakby brakło w stolicy i trzeba było zassać z województw. Powód : obwodowi i program wsparcia 'ubezpieczeń' budynków od nnw. Przy okazji pytanie czy w jakimś zborze zdarzają się głosowania na styk? Czy to zawsze formalność? Tzn kto by chciał inaczej to boi się 'wyróżnić'?