Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czyżby operacja plastyczna?  (Przeczytany 5290 razy)

Online gerontas

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Lipiec, 2018, 13:53 »
Ewidentnie widzę działanie botoksu lub jakiś innych metod.
Co się dziwić dla ŚJ wygląd zewnętrzny ma bardzo duże znaczenie. Czasem mam wrażenie, że większe od prawdziwej duchowości.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Lipiec, 2018, 14:34 »
Szkoda, że to nie babeczka, bo byłoby co oglądać.
Pewnie by sobie też biust zwiększyła jako członkini CK. :)

    Roszadaaaaa :o myślisz, że za wolne datki zrobiłaby się na wzór Pamela A...?  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Fantom

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Lipiec, 2018, 16:29 »
Rzeczywiście wygląda na ''zrobionego''.Niekoniecznie operacja plastyczna,ale zabieg kosmetyczny.Mógł mieć wstrzyknięty własny tłuszcz,który zawiera komórki macierzyste.Są też specjalne kosmetyki,które działają przez kilka godzin wygładzając głębokie zmarszczki i bruzdy.Nie są to drogie usługi w porównaniu z operacjami plastycznymi.Mógł użyć np.:argireline.
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/zdrowie/artykuly/art/8426506,argirelina-zamiast-botoksu-bezinwazyjny-sposob-na-zmarszczki,id,t.html
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Martin

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Lipiec, 2018, 18:00 »
E tam, botoks, nie botoks. Moje serduszko brat Szajser poruszył nie wyglądem, a nowym światłem w dziedzinie astronomii. Otóż w 2017 r. ogłosił, podczas wizyty w Polsce, że ,dzięki Jehowie, ciała niebieskie się nie zderzają. Szkoda, że dinozaury tego nie wiedziały. :'(
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline ufoludek

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Lipiec, 2018, 13:50 »
Miał lifting wolumetryczny ( prawdopodobnie kwasem hialuronowym), a czoło i okolice oczu- botoks. O ja pierdziu ;D ;D
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline rabszak

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Lipiec, 2018, 14:34 »
Mam wrażenie, że brat Szajser nie wierzy do końca swoim kolegom albo wie dokładnie, że to wszystko ściema inaczej po co dbać o wygląd skoro tuż, tuż za rogiem jest "miejsce, zwane po hebrajsku  Har- Magedon" ;). To jest niczym polerowanie sztućców na tonącym okręcie.
"Łatwiej kogoś oszukać niż przekonać, że został oszukany"


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Lipiec, 2018, 14:34 »
Zwyczajnie przestał pić, zwłaszcza z Polakami ;)
Za to postawił na bakanie zioła. Człowiek wtedy wesoły, uśmiechnięty, to i zmarszczki się prostują.
Poza tym, Jesus panuje jako król od 1914 roku, więc już może niektórych odmładzać, aby mieć atrakcyjnie wyglądających przedstawicieli swojego rządu na Ziemi.
Nie ma co z tego teorii spiskowych robić.


Offline julia7

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Lipiec, 2018, 15:10 »
E tam, botoks, nie botoks. Moje serduszko brat Szajser poruszył nie wyglądem, a nowym światłem w dziedzinie astronomii. Otóż w 2017 r. ogłosił, podczas wizyty w Polsce, że ,dzięki Jehowie, ciała niebieskie się nie zderzają. Szkoda, że dinozaury tego nie wiedziały. :'(

Serio tak gadał? Debil jakiś czy co? :o


Offline ewa11

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Lipiec, 2018, 15:19 »
Tak trochę pół serio to jest, nie ma wprawdzie pewności, ale policzki przy tym uśmiechu chcą mu wybuchnąć to fakt

Fakt, wyglądają na wypełnione czymś.


Offline Martin

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Lipiec, 2018, 22:26 »
Serio tak gadał? Debil jakiś czy co? :o
Serio, serio. Bracia słuchali zachwyceni, a jak mówiłem o tym potem, to słyszałem teksty w stylu: "Czepiasz się, skup się na dobrych rzeczach." Generalnie zero zdziwienia, że facet do stu tysięcy ludzi rzucił zdanie niezgodne z elementarną wiedzą i poparł nim swoje wywody.
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline ogórek kiszony

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Lipiec, 2018, 08:39 »
I czupryna gęściejsza  ;D


Offline julia7

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Lipiec, 2018, 15:05 »
Serio, serio. Bracia słuchali zachwyceni, a jak mówiłem o tym potem, to słyszałem teksty w stylu: "Czepiasz się, skup się na dobrych rzeczach." Generalnie zero zdziwienia, że facet do stu tysięcy ludzi rzucił zdanie niezgodne z elementarną wiedzą i poparł nim swoje wywody.

Przecież tam się co chwilę coś zderza :D Lol :D:D:D Nawet w Ziemię coś co chwilę wali, nie mówiąc o Jowiszu.


Offline ewa11

Odp: Czyżby operacja plastyczna?
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Lipiec, 2018, 15:07 »
Oj tam, oj tam. W raju ludzie będą młodnieć, niektórzy młodnieją już teraz :D

PS. To komentarz do wyglądu Sheffera, nie do kwestii astronomicznych :D
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2018, 15:10 wysłana przez ewa11 »