OGŁOSZENIA oddam, przyjmę, wymienię literaturę > SZUKAM, ODDAM, ZAMIENIĘ

Oddam wszystkie książki wydane przez świadków

<< < (14/15) > >>

puma:
Zostań przyjacielem Jehowy to jest o tym facecie co był w obozie koncentracyjnym i o tym murzynie ?

Ruda woda:

--- Cytat: puma w 09 Grudzień, 2018, 20:15 ---Zostań przyjacielem Jehowy to jest o tym facecie co był w obozie koncentracyjnym i o tym murzynie ?

--- Koniec cytatu ---
pytanie stulecia  ;D
nie wiem, nie oglądałam

puma:

--- Cytat: Ruda woda w 09 Grudzień, 2018, 20:37 ---pytanie stulecia  ;D
nie wiem, nie oglądałam

--- Koniec cytatu ---

Sami nie oglądają a zainteresowanych zmuszają :D Ile ja się tego wszystkiego swego czasu musiałam naoglądać żeby N i E. były ze mnie zadowolone wrrrr :D A teraz to jak się odezwą od przypadku do przypadku to albo mnie na zebranie zapraszają albo brodcasting polecają... i dalej oglądaj :D :D :D

DeepPinkTool:
Nigdy nie dane mi było w czymś takim uczestniczyć, ale wiem, że swego czasu filmy oglądało się z zainteresowanymi i to załatwiało studium. Nie wiem czy to było odgórne zarządzenie czy lokalna inicjatywa. Nie wiem czy dalej się to praktykuje skoro są już broadcastingi. Sam mam w domu może ze 3 filmy. Może bo nie pamiętam bym je już wyrzucił a nie wiem też w jakim pudle lub na dnie której szuflady są skitrane.  ;)

Adam_73:
Kochani, jedyne co po latach pamietam i mnie sie podobalo i bym chcial zdobyc, to byla taka ksiazka czy broszura, cholera wie, nie pamietam dokladnie, ale tam byla ladnie graficznie rozpisana taka jakby linia czasu, ze tu Abraham, tu Mojzesz, tu cos tam, tu Herod itd, po linii lat pokazane od kiedy do kiedy co sie dzialo, to fajne bylo, jak by ktos uprzejmie napisal mi jaka nazwa tej publikacji i czy do dostania :-) pls

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej