INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > ATEIZM

Ewolucja - przekręt wszechczasów?

(1/3) > >>

free:
Ten watek to prezent dla Nabot bo juz mnie mdli jak czytam o ewolucji i pedofilii w kazdym innym watku.
Sam nie jestem ewolucjonista jak juz kiedys powiedzialem raczej z braku dostatecznej wiedzy ale ksiege rodzaju wkladam miedzy legendy.
Prosze trzymajcie sie tematu bo czasem mam wrazenie ze wierzacych stworzyl Bog a homoseksualisci wyewoluowali :)

Nadaszyniak:
Wszystko kołem się toczy ::)

Nemo:
Sądzę że w tytule powinien być znak zapytania.
Edit: Zrobione.

Roszada:
W Polsce wydano książkę Na bezdrożach teorii ewolucji J.W.G. Johnson (Warszawa 1989).
Wyd.2, nakład 5000 egz. Ma 200 stron.

Co ciekawe wydało to wydawnictwo katolickie, zakonne, Michalineum, za zgodą Kurii Warszawsko-Praskiej.
Istotne to dlatego, bo się pomawia KK o jakoby wprowadzony nakaz wierzenia w ewolucjonizm.

Wstęp napisał chyba dziadek znanego mecenasa Giertycha, to znaczy prof. dr hab. Maciej Giertych, entuzjasta tej problematyki. Kierownik Zakładu Genetyki Instytutu Dendrologii PAN w Kórniku. :)

Wspominam o tym jako o ciekawostce, bo temat ewolucjonizmu i antyewolucjonizmu mnie nie pali i nie ziębi. :)

Może ktoś nie słyszał o książce, to teraz wie, że takowa istnieje.
Może są i inne, ale nie zgłębiałem problematyki.

Książka mi się przydawała w poradni religijnej, gdy ŚJ wmawiali mi, że KK naucza z pełną determinacją o ewolucji. :)

free:

--- Cytat: Nemo w 07 Czerwiec, 2018, 19:18 ---Sądzę że w tytule powinien być znak zapytania.
Edit: Zrobione.

--- Koniec cytatu ---

No niestety juz nie moge zmienic. Ten tytul istotnie zbyt sugestywny ale nie miejmy kompleksow


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej