BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Moja historia.

<< < (15/15)

Kerostat:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 07 Sierpień, 2019, 21:21 ---abstrahując o tej myśli czytam twoje wypowiedzi są bardzo rzeczowe ,WTS moim zdaniem odbił to największe piętno
zaczął pozbawiać w pewnym sensie uczuć,ale z chęcią namacalną dotknięcia Boga w sposób 100% zrozumiały to tak jak by
chcieć dotknąć własnego mózgu palcem od nogi ,widzę że jesteś młody,może nie od razu to zrozumiesz

ale najważniejsze to jest ,jest bardzo ważne, cofnąć się do własnego początku
i pomyśleć o własnej wartości!.co zrobili aniołowie po stworzeniu człowieka? ... zastanów się nad tym
brak nam własnej wartości!

--- Koniec cytatu ---

Przepraszam. Mogę prosić o pisanie bardziej zrozumiale?
Wydaje mi się, że zabrakło przemyślenia wpisu, i znaków interpunkcyjnych.

Mówisz że młody jestem, z pewnością się tak czuję, choć 4-ka z przodu.

zenobia:
Kerostat , mysle , ze Awaria jednak przemyslał co pisał i znaki interpunkcyjne nie mają tu nic do rzeczy.
On poprostu chciał być bardzo taktowny
Moim zdaniem to co robisz to zwyczajne świrowanie , a to , ze bywacie tam tez razem , tym bardziej jest nie zrozumiałe .
Takie postepowanie szkodzi tobie i nie wpływa pozytywnie na związek
Sorry , nie pisze tego złosliwie , zycze Ci zyczliwych ludzi wokoł siebie

Kerostat:

--- Cytat: zenobia w 10 Sierpień, 2019, 11:48 ---Kerostat , mysle , ze Awaria jednak przemyslał co pisał i znaki interpunkcyjne nie mają tu nic do rzeczy.
On poprostu chciał być bardzo taktowny
Moim zdaniem to co robisz to zwyczajne świrowanie , a to , ze bywacie tam tez razem , tym bardziej jest nie zrozumiałe .
Takie postepowanie szkodzi tobie i nie wpływa pozytywnie na związek
Sorry , nie pisze tego złosliwie , zycze Ci zyczliwych ludzi wokoł siebie

--- Koniec cytatu ---

Nie twierdzę że Awaria napisał bez sensu, jedynie twierdzę, że brak intrpunkcji utrudnia właściwe zrozumienie.
Pisałem jaki jest cel moich wizyt pod salą. Chyba nie potrafię wyjaśnić tego inaczej, abym był lepiej zrozumiały.
Bo co jest złego w tym, że chcę komuś pomóc?

Kerostat:
Od ostatniego wpisu minął prawie rok.
Po dłuższej przerwie, głównie z powodu koronawirusa, byłem dziś pod salą, myślałem że jak państwo podniosło limit wiernych, to świadkowie się spotkają na sali, jednak nikogo nie było.

Słyszałem że słuchają/oglądają wykłady online.

Ktoś coś wie?

Storczyk:

--- Cytat: Kerostat w 09 Sierpień, 2020, 11:24 ---Od ostatniego wpisu minął prawie rok.
Po dłuższej przerwie, głównie z powodu koronawirusa, byłem dziś pod salą, myślałem że jak państwo podniosło limit wiernych, to świadkowie się spotkają na sali, jednak nikogo nie było.

Słyszałem że słuchają/oglądają wykłady online.

Ktoś coś wie?

--- Koniec cytatu ---
Wejdź na Informacje prosto "z kanału łączności,"
znajdź wątek "czas po epidemii" ma już 24 strony :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej