Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 6399 razy)

Offline Dzwoneczeq

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Maj, 2018, 10:20 »
Witaj Dzwoneczku , a czy zastanawiałes sie ,co ukrywa jedyna słuszna religia mając tyle tajnych i poufnych listow?
Dobre pytanie. Nie, nie było takich przemyśleń. Nie bezpośrednio. Ale to logiczne, że powinny być. Choć z drugiej strony każdy system ma jakieś wnętrze. Tajne. Nie zawsze chodzi o teroie spiskowe. Choć wiem, że związki wyznaniowe czy inne instytucje często są przemiotem takich właśnie teorii. A to UFO, a to inne takie dziwactwa.
A masz w tym temacie więcej informacji?


Offline Proctor

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Maj, 2018, 22:29 »
Witaj Dzwoneczku , a czy zastanawiałes sie ,co ukrywa jedyna słuszna religia mając tyle tajnych i poufnych listow?
Nic nie ukrywa bo listy i tajna książka "Paście" jest ogólnie dostępna na forum.


Offline zaocznie wywalony

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Maj, 2018, 22:42 »
Nic nie ukrywa bo listy i tajna książka "Paście" jest ogólnie dostępna na forum.
Tylko nie zapominaj że forum jest ODSTĘPCZE, zwykli, "szarzy" świadkowie mają zakaz zaglądania m.in na to forum i czytania z takich źródeł, jak i czytania "tajnych" listów i publikacji.
Więc ukrywa mnóstwo rzeczy.
Nieudolnie i nieskutecznie - ale ukrywa.


Offline zenobia

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Maj, 2018, 09:03 »
Mam wrazenie , ze ktos chce sobie po prostu ,pogadac bo;
Najpierw sam mowi ze wszystko , tajne i poufne'co swiadczy o tym , ze wie
następnie mowi cos o , teoriach spiskowych'
Ja wszystkie listy znalazłam na forum i sama jestem w stanie ocenic czy tzw. odstepcy tworza teorie spiskowe


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Maj, 2018, 09:08 »
Witaj w ciekawym miejscu, maska o.k. a gdzie sombrero?  ;)


Offline Dzwoneczeq

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Maj, 2018, 10:05 »
Mam wrazenie , ze ktos chce sobie po prostu ,pogadac bo;
Najpierw sam mowi ze wszystko , tajne i poufne'co swiadczy o tym , ze wie
następnie mowi cos o , teoriach spiskowych'
Heja, a co masz dokładnie na myśli? Kto chce pogadać?

Ja wszystkie listy znalazłam na forum i sama jestem w stanie ocenic czy tzw. odstepcy tworza teorie spiskowe
No właśnie to ciekawe, gdzie można znaleźć listy na temat odstępców które mówią jak na takie fora jak te zapatrują się świadkowie? Jest sekcja z listami i jakieś archiwum ale nie mam obycia w takich stronach i cięzko mi było coś tam wyszukać. Za to podręcznik "paście" - re-we-la-cja!


Offline Noc_spokojna

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Maj, 2018, 12:41 »
Mam przeczucie, że "dzwoneczek" nam jeszcze zadzwoni ;).
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Dzwoneczeq

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Maj, 2018, 13:28 »
Mam przeczucie, że "dzwoneczek" nam jeszcze zadzwoni ;).
Nie było pomysłu na inny nick. Padło więc na dzwoneczqa ;) Tu i tak wszyscy raczej mocno anonimowi. Albo prawie wszyscy. I to jest OK.


Offline zenobia

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Maj, 2018, 13:54 »
Dzwoneczku kiedys byłam taka ufna i oszukano mnie , wybacz ale cos mi fałszywie brzmisz  :'(





Offline Dianne

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Maj, 2018, 14:29 »
Jak ktoś jeszcze napisze jakiś durny atakujący komentarz w stronę pani nowej to będzie miał ze mną do czynienia. Tak żeby była jasność.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Noc_spokojna

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Maj, 2018, 16:30 »
Skąd wiadomo, że pani, a nie pan?
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Dzwoneczeq

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Maj, 2018, 17:19 »
Skąd wiadomo, że pani, a nie pan?
To kim jestem to moja sprawa. Nikogo nie obrażam i niczego nie "kombinuję". Myślę, że forum jest raczej anonimowe, nie ma przymusu pisania o numerze buta. Ja się nikogo z Was nie pytam skąd jesteście. Pozdrawiam!


Offline Noc_spokojna

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Maj, 2018, 17:41 »
To kim jestem to moja sprawa. Nikogo nie obrażam i niczego nie "kombinuję". Myślę, że forum jest raczej anonimowe, nie ma przymusu pisania o numerze buta. Ja się nikogo z Was nie pytam skąd jesteście. Pozdrawiam!
Oczywiście, że to Twoja sprawa, nikt o to nie pyta. Moje pytanie do Dianny, było czysto retoryczne, i wynikające z "pani nowej".  ;D Nie rozumiem skąd Twój wybuch.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 006
  • Polubień: 8494
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Maj, 2018, 17:44 »
A ono co wygrało Eurowizję to był on czy ona.?
Miało brodę i było w sukni a imię- Conchita?
Do tej pory nie wiem  ???

Jatiw - Reskator
Ubawiłem się twoim wpisem aż mam mokrooo ...
Ale jak dzwoneczeq nam zadzwoni to "Zygmunt" się schowa.

Szanowny DZWONECZQ, przyjmij też żarty, nie bądź taki tajemniczy i spięty, mnie też niedługo w obroty forumowicze wezmą ...  :) :) :) 
« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2018, 17:46 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline sawaszi

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Maj, 2018, 18:00 »
A ono co wygrało Eurowizję to był on czy ona.?
Miało brodę i było w sukni a imię- Conchita?
Do tej pory nie wiem  ???

Czytałem w necie , że "Conchita" ma problem teraz (z AIDS) - jak Fredi M.  kiedyś.. - ale to już 'z innej  bajki' ..