BIBLIOTEKA > TEKSTY NNN (niewierny nieroztropny niewolnik)

Coroczne święto powstania "Byłych Świadków Jehowy w Polsce" ?

<< < (3/4) > >>

gedeon:
Mamy już swój dzień to 26 lipca, Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy", dlatego zdecydowanie myślę, że nie potrzeby tworzenia nowego, zważywszy na to, że 26 lipca to międzynarodowy dzień zaproponowany przez nas
temat jest opisany tu: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/zapraszamy-do-dzialania/26-lipca-2017-dzien-pamieci-ofiar-straznicy/

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: gedeon w 04 Maj, 2018, 16:02 ---Mamy już swój dzień to 26 lipca, Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy", dlatego zdecydowanie myślę, że nie potrzeby tworzenia nowego, zważywszy na to, że 26 lipca to międzynarodowy dzień zaproponowany przez nas
temat jest opisany tu;https://swiadkowiejehowywpolsce.org/teksty-nnn-(niewierny-nieroztropny-niewolnik)/coroczne-swieto-powstania-'bylych-swiadkow-jehowy-w-polsce'/msg134882/?topicseen#msg134882

--- Koniec cytatu ---

Klepię w link wskazany przez Ciebie GEDEONIE i nic nie wyskakuje?

 Nemo a Ty co z tym gęsiorem, widzę że i na tym forum są osoby którym zależy by nie za bardzo się czasami skoordynować, skąd ja to znam, wydrwić jakąś myśl, mamy swój dzień 26 Lipca i dobrze, napiszę tak, nie znam informacji na ten temat, natomiast bezsprzecznie należy działać, jestem górnikiem pracującym w przodku i albo działam, albo mnie wyniosą na noszach, tu na opowieści nie ma miejsca, natura to nieokiełznana moc, tym bardziej kilometr pod ziemią.
Dlatego też prę w tym kierunku. Świetne inicjatywy w ubiegłym roku, we Wrocławiu, przed stadionami w dniu kongresów, przed Nadarzynem niedawno akcja z ulotkami by strzec swe rodziny, świetna sprawa, działajmy. Prowadźmy indywidualne rozmowy.
Pozdrawiam 'walczących' i tych co wspierają.

Estera:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 04 Maj, 2018, 17:53 ---Klepię w link wskazany przez Ciebie GEDEONIE i nic nie wyskakuje?

--- Koniec cytatu ---
   WIDZĘ MROKI.
   Może Gedeonowi chodziło o to:
   https://swiadkowiejehowywpolsce.org/zapraszamy-do-dzialania/26-lipca-2017-dzien-pamieci-ofiar-straznicy/msg95061/#msg95061
   Widzę, że masz bardzo waleczną, zdeterminowaną naturę.
   No, ale nic dziwnego, skoro jesteś górnikiem pracującym w przodku.
   Twoje życie nie znosi próżni, zapewne.
   Pozdrawiam.
   :D

WIDZĘ MROKI:
Dziękuję Estero, ta informacja jest ważna, dzień dniem, zróbmy zatem z każdego dnia taki dzień 26 Lipca, oni to jest złodzieje z Warwick, (nikt mnie nie pytał, czy zgadzam się na to, że cwaniacy z obecnie z Warwick mogą przejąć salę którą budowałem od podstaw i łożyłem na nią pieniądze, jeszcze raz złodzieje)  muszą czuć że są naznaczeni, nie przez Ezechiela, ale przez społeczeństwo, a w szczególności nas, którzy poczuliśmy i zobaczyliśmy ich gierki, oszukańczą, ustawioną na wyzysk mas, politykę.

zawsze letni:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 04 Maj, 2018, 17:53 ---
 Nemo a Ty co z tym gęsiorem,
Pozdrawiam 'walczących' i tych co wspierają.

--- Koniec cytatu ---

O gąsiorze Nemo krążą legendy. Też niestety nie próbowałem, ale zasłyszałem, że to zacny trunek.
W sam raz na każdą okazję, a i bez okazji też.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej