Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: To forum umiera!!!!  (Przeczytany 14273 razy)

Offline HARNAŚ

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #105 dnia: 01 Styczeń, 2020, 15:20 »
 Nowy Rok . Nowe rozdanie .


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #106 dnia: 01 Styczeń, 2020, 21:47 »
Nowy Rok . Nowe rozdanie .

Co rozdają? Jak coś dobrego, to też chcę... mogę wziąć podwójnie  >:D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #107 dnia: 01 Styczeń, 2020, 21:50 »
Co rozdają? Jak coś dobrego, to też chcę... mogę wziąć podwójnie  >:D
(mtg): Oj, oj  ŁAKOMCZUSZEK, będzie bolał brzuszek  >:D


Offline Sebastian

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #108 dnia: 02 Styczeń, 2020, 16:59 »
🤣🤣 nie ma to jak zrozumienie😂
kiedyś pewien "chłopski filozof" spotkany od domu do domu słysząc nasze zapewnienia, że "Jehowa jest Bogiem sprawiedliwym" zapytał mnie i mojego współgłosiciela "czy pan jest heteroseksualny?"

nawiasem mówiąc, pytanie było potrzebne temu filozofowi do wygłoszenia opinii że Stwórca niesprawiedliwie traktuje homoseksualistów, gdyż dla nich osiągnięcie zbawienia jest dużo trudniejsze (heteryk może mieć jedną partnerkę seksualną zwaną po chrześcijańsku żoną, a homoś nie może, co wg filozofa "jest niesprawiedliwe");

okazało się jednak że rozmowa zamiast dotyczy sprawiedliwości lub niesprawiedliwości Boga zeszła na temat znajomości języków obcych :)

ja na tak zadane pytanie ("czy jestem hetero") odpowiedziałem krótko "tak", natomiast mój współgłosiciel obraził sie i stwierdził że nazywanie go "heteroseksualistą" jest dla niego...

nie uwierzyłbym, gdybym tego na własne uszy nie usłyszał...
jest dla niego OBRAŹLIWE!

naszego filozofa temat niesamowicie zaintrygował, bo w pierwszej chwili pomyslał że spotkał chrześcijanina otwarcie deklarującego homoseksualizm (skoro "bycie hetero" miałoby uchodzić za obraźliwe) i poprosił go o bliższe wyjaśnienia...

w trakcie rozmowy okazało się że tamten głosiciel reprezentuje normę biologiczną i że ma żonę i dziecko, tyle że nie zna obcojęzycznych słów...

słowo "hetero" skojarzyło mu się z "herezją" i dlatego "bycie hetero" uznał za posądzenie o jakąś "herezję" dot. spraw intymnych (np. insynuację że mógłby być niewierny wobec własnej żony)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #109 dnia: 20 Styczeń, 2020, 21:32 »
To forum umiera-słyszałem takie słowa od osoby,która mi je udostępniła ale nie polecała,a teraz słyszę od wielu osób,którym je polecałem.