BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Już nie jestem starszym

<< < (13/17) > >>

Matylda:

--- Cytat: salvat w 18 Maj, 2018, 18:40 ---       
Nie każdy, ale o tym już było na forum.


--- Koniec cytatu ---

Uwierz że każdy.
Wiele moich postów wylądowało na śmietniku,czy to w wyniku raportowania czy nieprzestrzegania regulaminu.
A ja się nigdy nie wdaję  w dogmatyczne dyskusję tylko tak sobie pitolę,czy jak to tam nazwał Bożydar.
Nikt tu nikogo na sznurku nie trzyma.
Naprawdę przestańcie chłopcy.
Zawsze można wrócić do organizacji i aspirować do miana starszego i wtedy wasze budziet zawżdy na wierzku.

Tazła:
    Jacy My Wszyscy po tym org...jesteśmy delikatni.  ::) Jacy wrażliwi, normalnie jak ratlerki na mrozie.   :D

Ten wierzy, ten nie wierzy, ten chce się spotykać w większym gronie, tamten woli własne towarzystwo i zadumę. Czy to tak trudno uszanować?
Chcemy być szanowani, szanujmy innych, a nie tylko się domagamy. Łatwo jest nachlapać jęzorem, albo natrzaskać paluchami, a później mamy efekt kuli śniegowej.

Wczoraj na FB ktoś zapytał..dlaczego niektórzy tak bardzo się powołują na Pana Jezusa? Gdzie się nie ruszyć, coby się nie stało to Pan Jezus.
Zaczęło się wyjaśnianie dlaczego Pan Jezus a nie Bóg ( dla niektórych wciąż Jehowa) itd itp.
I nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności aby się nie odezwać. Z całym szacunkiem do Wszystkich napisałam..
Jak w zborach wszyscy sobie gębę Jehową wycierali, tak teraz Panem Jezusem. Jak jeden tak i drugi gdy  to widzi  rzyga tęczą. Czy tak wygląda szacunek do Boga? Czy czasem nie jest tak, że słowa nadużywane tracą na  wartości - wiarygodności?

Mamy prawo wierzyć, mamy też prawo nie wierzyć. Jednak obowiązek mamy szanować każdą inność.

I bym zapomniała.
 Jasne, jacy to admini są niesprawiedliwi, tylko jak proszono chętnych o pomoc, to nie było tabunu ochotników. Znam tę wątpliwą przyjemność i dlatego nigdy nie mam do nich żadnego ale.
Bo to bardzo niewdzięczna rola, a zapłata to pyskówki i żale wiecznie  niezadowolonych.

Bożydar:

--- Cytat: KaiserSoze w 18 Maj, 2018, 14:23 ---1. Nie jestem ateistą. Pisałem o tym kilka razy.  Nie obrażaj mnie.

--- Koniec cytatu ---
Nie odwracaj kota ogonem Tomasz. Odniosłem się do tekstu o robieniu laski. To czy jesteś ateistą czy nie mi to lotto. Ogólnie wadzi mi w twoim stylu pisania i traktowania ludzi podejście jaskiniowe, troglodyckie. Nie rób z siebie ofiary.
 
--- Cytat: KaiserSoze w 18 Maj, 2018, 14:23 ---2. Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

--- Koniec cytatu ---
Raczej ty zacznij czytać co napisałem i co piszesz sam o robieniu laski o swojej ex - takie teksty są żenujące (dla modów pewnie nie skoro nie wyawlili).
 
--- Cytat: KaiserSoze w 18 Maj, 2018, 14:23 ---Wiara w płaską ziemię cie nie usprawiedliwia.

--- Koniec cytatu ---
Nikomu nie ubliżyłem tematem PZ, Tym bardziej to nie usprawiedliwia ciebie do nazywania za PZ innych kretynami - i to kolejny przykład jak ubliżasz ludziom w jaskiniowy sposób.


--- Cytat: Martin w 18 Maj, 2018, 16:15 ---Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale właśnie się samozaorałeś. Piszesz, że jakieś zachowanie jest niestosowne i jednocześnie narzekasz, że upomniano Cię za takie samo zachowanie, tylko skierowane w drugą stronę. ;)

--- Koniec cytatu ---
Nie zauważyłem. Btw, nie wiesz jakie było moje zachowanie i pisanie, a już wydałeś opinię jakoby było niestosowne - chyba sam się zaorałeś Martin.  Nie komentuj proszę dla samego komentowania i jako grupa wsparcia dla TWA.


--- Cytat: Safari w 18 Maj, 2018, 16:42 ---Tylko nie rozumiem, czemu nazwanie kogoś ateista ma być powodzenia do obrazy/czy dumy. I wierzacych tak Samo? Przeciez to prywatna sprawa, wiez z bostwem lub jej brak.

--- Koniec cytatu ---

Też nie wiem dlaczego napisanie, że niektórym ludziom organizacja zlała się tak bardzo z Bogiem, że po uświadomieniu sobie bycia oszukanym przez ludzi pałają złością na Boga stając się ateistami. Zdarza się im ziajać żółcią nawet na forum- to miało być niby poniżające i musiało być wywalone.

KaiserSoze:

--- Cytat: Bożydar w 18 Maj, 2018, 19:59 ---Nie odwracaj kota ogonem Tomasz. Odniosłem się do tekstu o robieniu laski.

--- Koniec cytatu ---

Czyli jednak nie zrozumiałeś przesłania. Postaraj sie. Poczytaj kilka razy. Zapytaj kolegów. Dasz radę!

Michu72:
Eee Bożydar po co dalej ciagnąć ten temat,troche chyba przesadzasz,sa ateisci, wierzacy, pijący i nie pijący :D(ja należe do tych co piją),szanujmy sie,rozmawiajmy,bawmy sie,weekend juz jest,bez spiny,pozdrawiam. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej