PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Co się stało z watchtower-forum.pl?

<< < (11/12) > >>

Terebint:

--- Cytat: Disorder w 04 Kwiecień, 2018, 22:54 ---Jak pewnie wiele osób wie od jakiegoś czasu watchtower-forum.pl nie działa. Czy ktoś wie jaka jest tego przyczyna?

--- Koniec cytatu ---
Się wkurzyłem. Komputer mi ostatnio padł a w zakładkach miałem dodany tytuł książki, którą w przyszłości chciałem kupić. Ale pamiętałem, że dzieliłem się z tym tytułem na watchtower. Wchodzę tam i nie dowierzam. Forum zarchiwizowane, userzy wykasowani i robią jako goście. A do tego folderu, w którym umieściłem post o tej książce trzeba być zalogowanym a więc naprawdę przykra niespodzianka.

Oprócz tego, i tu kolejny ból, poważny ból, że z niektórymi userami, z którymi dobrze mi się pisało miałem jedynie kontakt przez pm. A więc pewnie niektóre znajomości stracone na zawsze.

A do tego, to ile tam treści zostało żywcem pogrzebanych. Tyle pisania, uczuć, emocji. Niektóre wpisy są, ale i tak pozostają już w tej chwili takie bardziej bezbarwne, bo wygląda na to, że pisała je tylko i wyłącznie jedna i ta sama osoba - 'gość'.

Roszada:
Złośliwość przedmiotów martwych. :(

Zamiast zapowiedzieć zamiar z 3 miesięcznym wypowiedzeniem, to z dnia na dzień. :-\

butelczyk:
liberał a czemu nie chciałes odsprzedać tej stronki? ile wynosi dług?

Roszada:

--- Cytat: butelczyk w 29 Sierpień, 2018, 07:27 ---liberał a czemu nie chciałes odsprzedać tej stronki? ile wynosi dług?

--- Koniec cytatu ---
Przecież strona jest zachowana:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/z-kraju/strona-liberala-nie-istnieje/msg129535/#msg129535

Wladyslaw:
Dobry wieczór. Chciałbym kupić adres (oraz archiwum strony). Proszę więc o kontakt właściciela domeny watchtower-forum.pl.
Obiecuję, że będzie zadowolony. Dziękuję i pozdrawiam.

Proszę o kontakt na wladyslaw@linuxmail.org

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej