NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

"Informacja i zgoda na wykorzystywanie danych osobowych" - kwit do podpisania

(1/43) > >>

mav:
Poniższy formularz został lub na dniach zostanie wręczony głosicielom w zborach. Każdy głosiciel ma się z nim zapoznać i go podpisać. Jak myślicie, co się stanie, jeśli ktoś odmówi podpisania go?


INFORMACJA I ZGODA NA WYKORZYSTYWANIE
DANYCH OSOBOWYCH
Jako głosiciel uznaję fakt, że ogólnoświatowa organizacja religijna Świadków Jehowy — włączając w to mój zbór, miejscowe Biuro Oddziału i podobne współdziałające organizacje Świadków Jehowy — wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z prawem w związku z jej uzasadnionymi interesami religijnymi. Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych, tak bym mógł uczestniczyć w niektórych rodzajach działalności religijnej będących wyrazem mojego sposobu wielbienia Boga oraz uzyskiwać wsparcie pod względem duchowym. Zgadzam się również na to, by moje dane osobowe były przekazywane do jakichkolwiek współdziałających organizacji Świadków Jehowy, w tym znajdujących się w krajach, których prawo zapewnia inny zakres ochrony danych osobowych, nie zawsze równoważny stopniowi ochrony danych osobowych kraju, w którym obecnie mieszkam. Zostałem poinformowany o stronie „Wykorzystywanie danych osobowych” i mogłem przeczytać jej treść. Strona ta jest dostępna w serwisie internetowym jw.org w sekcji „Polityka prywatności” oraz na moje życzenie w wersji papierowej. Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych w sposób określony na wskazanej powyżej stronie z uwzględnieniem ewentualnych późniejszych zmian jej treści.

Podpis: _____________________________________

Imię i nazwisko (czytelnie): _____________________________________

Data: __________________

Ja, jako rodzic lub opiekun prawny wskazanego powyżej małoletniego, w jego imieniu wyrażam zgodę na zastosowanie wobec niego powyższej „Informacji i zgody na wykorzystywanie danych osobowych”.

Podpis: _____________________________________

Imię i nazwisko (czytelnie): _____________________________________

Data: __________________




S-290-P 3/18

Efektmotyla:
Za odmowę będą nałożone ograniczenia jak na naznaczonego i ostrzeżenie że i tak można wykluczyć mimo braku zgody ponieważ prawo boże jest ponad prawo ludzkie.
Moja prognoza.
Ewentualnie hardkorowi starsi będą pytać Czy uznajesz Ciało kierownicze jako kanał łączności...
Pojedyncze osoby wciągnięte na ten śliski grunt mogą dać się wykluczyć

Estera:
   To było do przewidzenia.
   Teraz się okaże, ile tak naprawdę jest tych zabetonowanych śj.
   Bo myślący, to chyba tego nie podpiszą.
   Ciekawa jestem, kiedy do mnie pojawią się z tym drukiem?
   Po ponad dwóch latach całkowitej ciszy?

   Jak Nadarzyn to czyta, to się dopiero wścieka, że taka świeża bułeczka, jeszcze gorąca, już jest na naszej półce.
   :) :) :)

P:

--- Cytat: mav w 04 Kwiecień, 2018, 18:22 ---Poniższy formularz został lub na dniach zostanie wręczony głosicielom w zborach. Każdy głosiciel ma się z nim zapoznać i go podpisać. Jak myślicie, co się stanie, jeśli ktoś odmówi podpisania go?


INFORMACJA I ZGODA NA WYKORZYSTYWANIE
DANYCH OSOBOWYCH
Jako głosiciel uznaję fakt, że ogólnoświatowa organizacja religijna Świadków Jehowy — włączając w to mój zbór, miejscowe Biuro Oddziału i podobne współdziałające organizacje Świadków Jehowy — wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z prawem w związku z jej uzasadnionymi interesami religijnymi. Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych, tak bym mógł uczestniczyć w niektórych rodzajach działalności religijnej będących wyrazem mojego sposobu wielbienia Boga oraz uzyskiwać wsparcie pod względem duchowym. Zgadzam się również na to, by moje dane osobowe były przekazywane do jakichkolwiek współdziałających organizacji Świadków Jehowy, w tym znajdujących się w krajach, których prawo zapewnia inny zakres ochrony danych osobowych, nie zawsze równoważny stopniowi ochrony danych osobowych kraju, w którym obecnie mieszkam. Zostałem poinformowany o stronie „Wykorzystywanie danych osobowych” i mogłem przeczytać jej treść. Strona ta jest dostępna w serwisie internetowym jw.org w sekcji „Polityka prywatności” oraz na moje życzenie w wersji papierowej. Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych w sposób określony na wskazanej powyżej stronie z uwzględnieniem ewentualnych późniejszych zmian jej treści.

Podpis: _____________________________________

Imię i nazwisko (czytelnie): _____________________________________

Data: __________________

Ja, jako rodzic lub opiekun prawny wskazanego powyżej małoletniego, w jego imieniu wyrażam zgodę na zastosowanie wobec niego powyższej „Informacji i zgody na wykorzystywanie danych osobowych”.

Podpis: _____________________________________

Imię i nazwisko (czytelnie): _____________________________________

Data: __________________




S-290-P 3/18

--- Koniec cytatu ---


Szykują się do RODO ale mojej zgody nie mają więc łamią prawo przetwarzając dane. Moim zdaniem wobec powyższego powinni usunąć dane wszystkich którzy nie są już członkami wyznania, bo oni im tego nie podpisali

mav:

--- Cytat: Estera w 04 Kwiecień, 2018, 18:34 ---   Teraz się okaże, ile tak naprawdę jest tych zabetonowanych śj.
   Bo myślący, to chyba tego nie podpiszą.

--- Koniec cytatu ---

Stawiam, że przynajmniej 95% aktywnych ŚJ uczęszczających na zebrania podpisze to. Na zasadzie "niewolnik każe więc tak trzeba", bez myślenia o konsekwencjach. Nie podpiszą chyba jedynie ci, którzy już są na drodze do wybudzenia. I to może być w sumie dla starszych dobra metoda na wyłowienie ze zboru takowych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej