BIBLIOTEKA > KRYZYS SUMIENIA R. Franz

Kryzys sumienia - w bibliotekach w Polsce

<< < (3/4) > >>

Roszada:
Ja mam księgarnię katolicką w Gdańsku i u nich zamawiam, co chcę, bez kosztów przesyłki.

przebudzona2019:

--- Cytat: PoProstuJa w 02 Kwiecień, 2018, 20:25 ---Roszada ja to widzę tak... żyjemy w dobie informatyzacji i dziś chodzenie do biblioteki jest coraz mniej modne. Owszem - gdy jakiejś książki nie ma w Internecie, a chce się zaoszczędzić kasę, to do biblioteki trzeba iść. Ale jeśli książka jest dostępna, to osobiście wolę ją mieć po minucie u siebie w komputerze niż wychodzić z domu i jej po bibliotekach szukać. A jeśli zależy mi na papierze, to rozbijam skarbonkę i za 50 zł kupuję książkę przez Internet.

Ja pierwsze 350 stron przeczytałam na komputerze, a poźniej już wiedziałam, że koniecznie muszę mieć ją na swojej półce.

P.S. Swego czasu musiałam korzystać dużo z bibliotek, bo nie sposób byłoby nakupić książek potrzebnych mi w edukacji. Więc to nie tak, że kogoś zniechęcam do tej instytucji :)

--- Koniec cytatu ---
papierowka zawsze lepsza

Storczyk:
Może być też taka sytuacja gdy ktos mieszka na wsi czy małym miasteczku i ciężko zdobyć ta książkę .Ja gdyby nie bylo"Kryzysu Sumienia "w PDF napewno bym tej książki nie przeczytała .

debora:
co to za książka?

Estera:

--- Cytat: debora w 29 Kwiecień, 2019, 21:32 ---co to za książka?

--- Koniec cytatu ---
   To książka napisana przez byłego członka Ciała Kierowniczego.
   Lektura obowiązkowa dla każdego myślącego i wybudzającego się świadka Jehowy.
   :-*

   Raymond Franz :) odkrywa kulisy różnych brudnych zagrywek Ciała Kierowniczego.
   Pokazuje od wewnątrz tworzenie się różnych doktryn świadków Jehowy, bo sam należał do tego grona namaszczonych decydentów.
   Odkrywa podwójne mierniki, wszystko, czego nie dowiesz się z oficjalnego serwisu internetowego jw.org.
   Wyrzucili go w perfidny, podstępny sposób za pokazywanie prawdy o tej religii, podobnie jak Barbarę Anderson.
   Warto przeczytać, polecam.
   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej