INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > ATEIZM

Jak wyglądałoby państwo, gdyby doktryna SJ była podstawą ustawodawstwa?

(1/4) > >>

Safari:
Ostatnio się nad tym zastanawiałam. Co Świadkowie np robiliby z wykluczonymi? Jak wyglądałoby "teokratyczne" Państwo gdyby Świadkowie mieli możliwość zbudowania ustawodawstwa na podstawie swoich dogmatów? Czy byłoby to "Raj na ziemi'"? Moim skromnym zdaniem nie, ale jestem ciekawa jakie pomysły się Wam narodzą.

Czy wykluczeni lądowali by w więzieniach? Lub na banicji? Czy stworzyliby kolonie karną, miasta ucieczki?

Zapewne byłby całkowity zakaz aborcji i transfuzji krwi...

Gremczak:
Takie państwo na dłuższą metę  nie mogło by istnieć.Polityka be ,technika be, praca też be.Samozagłada.

zero1:
Byłoby tak, jak u Żydków - za byle co poza obóz, tam taka specjalna ramowa drewniana konstrukcja z dwoma sznurami, przywiązać rączki i kamieniowanko.
Szukam fragmentu wypowiedzi Rutherforda - 'niestety prawo nam na to nie pozwala, ale najchętniej zabilibyśmy wszystkich, którzy od nas odeszli'. Mam teraz słaby net, ale postaram się to ogarnąć wkrótce - wówczas wrzucę dokładnie stronę z książki.

listonosz:

--- Cytat: zero1 w 29 Marzec, 2018, 09:34 ---Byłoby tak, jak u Żydków - za byle co poza obóz, tam taka specjalna ramowa drewniana konstrukcja z dwoma sznurami, przywiązać rączki i kamieniowanko.
Szukam fragmentu wypowiedzi Rutherforda - 'niestety prawo nam na to nie pozwala, ale najchętniej zabilibyśmy wszystkich, którzy od nas odeszli'. Mam teraz słaby net, ale postaram się to ogarnąć wkrótce - wówczas wrzucę dokładnie stronę z książki.

--- Koniec cytatu ---

Tutaj  filmik z wyjasnionkiem Erlear Elda  na temat , jak to u Zydkow z kamienowankiem bywalo :

Mam nadziejke , ze Polaczki czy inne Niemiaszki  to zrozumieja .  ;D

A wracajac do tematu :
Panstwo  SJ  nie trudno sobie wyobrazic . To taka Korea Polnocna , tylko , ze z  Biblia i Straznica  jako  Konstytucja .
To bylby raj na ziemi  dla  Ciala Kierowniczego .  "Rok 1984 "  Orwell´a   to  wzor do nasladowania .
Myslozbrodnia jako delikt glowny , karany smiercia .
Kontrola totalna , zakaz waskich spodni  u braci i krotkich spodnic u siostr  . Masturbacja zagrozona kara wiezienia  , obowiazek donoszenia dzieci na rodzicow  . Hotline gdzie moge zameldowac  , ze moj ojciec nie omowil dzisiaj tekstu dziennego  itp , itd .  No raj na ziemi , po prostu ... ;D

Villa Ella:
I teraz pomyśleć, ze za takim rajem oni tęsknią... Brrr!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej