DYSKUSJE DOKTRYNALNE > BIBLIA - DYSKUSJE.....

Pamiątka

<< < (6/7) > >>

josh82:

--- Cytat: DeepPinkTool w 19 Kwiecień, 2019, 21:37 --- :) A jednak mówca to ukrył  ;) Nie do końca sprytnie, bo to wychwyciłem, ale ja tam bywam od pamiątki do pamiątki więc słucham uważniej niż reszta. Pewnie jak by pogadać z przeciętnym Świadkiem, to nie usłyszał tego, na takiej samej jak w kościele ksiądz miał śliczne kazanie ale nie wiadomo o czym mówił.  ;)

--- Koniec cytatu ---

Bardziej szczegółowe sprawozdanie poprosimy.  ;)

Gandalf Szary:
Jeszcze jedno rzuciło się w oczy. Frekwencja na pamiątce była bardzo słaba. Jeszcze w latach ubiegłych trzeba było znosić i dostawiać krzesła w małej salce, aby wszyscy mogli się pomieścić. Osoby na przywilejach stały na korytarzu. Wczoraj na sali głównej były jeszcze wolne miejsca, a w małej salce było może ze 6 osób. Generalnie było kilka osób z zewnątrz reszta to członkowie zboru.   

Ruda woda:
Moja sis poszła wczoraj ze swoją psiapsiółą
dziś rano dzwoni i mówi:
"siedzę sobie koło psióły i po kolei podaje jej jakie wersety będą odczytywane.
psióła patrzy na mnie jakoś dziwnie, bo nigdzie się nie pomyliłam
wiesz co do mnie dotarło? że po prawie 40 latach słuchania tego samego mogę z zamkniętymi oczami podać który werset będzie kiedy odczytywany. i myślę sobie: to nie jest normalne"

serce mi pęka z radości. coraz więcej dociera do siski, powolutku do przodu się wybudza  8-)

ps. a mnie się wczoraj o 20 na zakupach przypomniało o tym mega święcie org-owskim. uuuuups jak mnie przykro strasznie  ;D

UWAGA AWARIA:
fakt dla mnie dla ludzi którzy tkwią tu od dziecka to było " święto"
dziś czar prysł... i wychodzi parodia .ech brak słów

Reskator:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 20 Kwiecień, 2019, 18:11 ---fakt dla mnie dla ludzi którzy tkwią tu od dziecka to było " święto"
dziś czar prysł... i wychodzi parodia .ech brak słów

--- Koniec cytatu ---

Czemu czar prysł dziś skoro tkwisz tu(tam) od dziecka?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej