NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Cześć, jestem tu zupełnie nowa

(1/7) > >>

siostra2007:
Jak w temacie, witam Was, jestem tu nowa, choć forum zaczęłam czytać 4 lata temu.
jestem ŚJ i jeszcze nie wiem co z tym fantem zrobić...
Pozytywna energia to raczej ode mnie nie bije póki co (jak tak teraz czytam co napisałam), ale kto wie, może czas się rozkręcić  ;)

Hudson:
Status nadany przez adminów też nie napawa optymizmem.  ;)  Witaj siostrzyczko :D

Roszada:

--- Cytat: siostra2007 w 18 Maj, 2015, 12:45 ---Jak w temacie, witam Was, jestem tu nowa, choć forum zaczęłam czytać 4 lata temu.

--- Koniec cytatu ---

Witaj.
Chyba jakieś inne fora odstępcze czytałaś, bo to istnieje od tego roku, od niedawna. :)
Ale jeśli już 4 lata czytasz 'odstępców', to z Twoim świadkowaniem nie jest dobrze. ;)

A słowo "cześć" w tytule, jak na ŚJ, to też swawola. :-\
Mnie uczono, że mówiło się "cześć ci cezarze" jako do bóstwa. :(

Roszada:

--- Cytat: siostra2007 w 18 Maj, 2015, 12:45 ---jestem ŚJ i jeszcze nie wiem co z tym fantem zrobić...

--- Koniec cytatu ---

Fanty to nam się przydadzą. ;D

siostra2007:
Naturalnie. Na tym forum jestem po raz pierwszy dzisiaj. Miałam na myśli forum dotyczące Świadków Jehowy, na którym udzielają się między innymi osoby niebędące już Świadkami.
Zapomniałam jak dokładnie trzeba definiować słowa na forach, a drobiazgowość to nigdy nie była moja cecha. Ze świadkowaniem chyba też nigdy nie było u mnie dobrze  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej