BIBLIOTEKA > TEKSTY NNN (niewierny nieroztropny niewolnik)

Skandal nad trumną zmarłej siostry w zborze Bukowno - północ.

<< < (5/5)

Halina:
 Urodziłam się w 1955r , rodzice byli św Jehowy , ojciec ochrzcił mnie jak miałam 14 lat .dzisiaj mogę powiedzieć że byłam świadkiem bo wierzyłam - rodzicom , dziadkowi , babci , cioci itd. Zrezygnowałam z praktykowania tej religii bo WIEM !!!Nadal figuruję jako świadek. Nie wiem kiedy i jak umrę , ale najbliższym  już  powiedziałam że  pogrzeb ma być świecki , sama napisałam co urzędnik Stanu Cywilnego ma powiedzieć. Nie życzę sobie żeby zakłamani , obłudni ludzie udawali nad moim grobem . Nie interesowali się tą siostrą jak żyła to po co mieli pojawić się i przeprowadzić pogrzeb ?Żeby inni widzieli ??? Byłam już na pogrzebach zaaranżowanych za życia ,taka uroczystość przeprowadzona przez urzędnika Stanu Cywilnego jest prawdziwa , nie życzę sobie takiej obłudy i łaski po mojej śmierci. Przecież jeśli będzie zbawienie i mamy szansę skorzystać z "okupu" to nie od świadków i rodzaju uroczystości to zależy.

M:
Oryginalny post został usunięty na prośbę osoby, która przekazała nam tę historię. Historia była prawdziwa (z pewnymi drobnymi nieścisłościami nie mającymi wpływu na główny wątek, o których dowiedzieliśmy się później), jednak z powodu jej opublikowania osoba ta mogła mieć potencjalne problemy wskutek nacisków ze strony niektórych osób (w tym Świadków Jehowy). Niestety organizacja ma sposoby, by wywierać naciski nawet na tych, którzy już ją opuścili, przez co wiele takich i innych historii, które działałyby na jej niekorzyść pozostają tajemnicą.

Proctor:

--- Cytat: NNN w 12 Marzec, 2018, 20:53 ---Post został usunięty na prośbę osoby, która przekazała nam tę historię. Historia była prawdziwa (z pewnymi drobnymi nieścisłościami o których dowiedzieliśmy się później), jednak z powodu jej opublikowania osoba ta mogła mieć potencjalne problemy wskutek nacisków ze strony niektórych osób (w tym Świadków Jehowy).

--- Koniec cytatu ---
No nie do końca dalej się wyświetla jako kopia. Więc przeczytać się da.Dla chcącego nic trudnego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej