Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wolna  (Przeczytany 6533 razy)

Offline chmura

Odp: Wolna
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Luty, 2018, 23:37 »
W nocy scen nie było
Powiedział rano przy kawie:)
Przed obiadem list wysłałam

Nareszcie żyję :)


Offline Bożydar

Odp: Wolna
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Luty, 2018, 00:46 »
Od początku zastanawiałem się po co kobiecie fotka Brada Pitta - może Brat Pitt. ;)
Nocne mary dają czasem popalić. Dobrze, że zlitowałaś się nad swoim chłopiną. :D
Zastanawiam się czy faktycznie straszni nie czytają listów o odejściu.
Biorąc pod uwagę taki na 8 stron A4 Agnesji to byłoby co czytać.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Wolna
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Luty, 2018, 08:05 »

Zastanawiam się czy faktycznie straszni nie czytają listów o odejściu.

Chyba jednak troche czytaja , ale nie za duzo  aby nie przesiaknac odstepcza propaganda  ;D
Albo czytaja jednym okiem , a drugim ksiazke "Pascie".
Albo czytaja przez palce , albo pod koldra  z latarka , albo siedzac na toalecie , albo ... :o
A jak juz przeczytaja to maja to w  ...  glebokim poszanowaniu .

A w ogole to  gratulacje  Chmura ! Jestes teraz  WOLNAAAAAAA... :)
« Ostatnia zmiana: 14 Luty, 2018, 08:07 wysłana przez listonosz »


Offline Sebastian

Odp: Wolna
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Luty, 2018, 08:14 »
Moje pisemne oświadczenie (którego nie nazywam listem bo nie wysyłałem go pocztą polską ale wręczyłem je dwom starszym osobiście) także było króciutkie i bardzo bliskie ideału nietłumaczenia się sformułowanego przez chmurę. Zawierało dosłownie jedno zdanie że "uważam że nauczanie świadków Jehowy jest niezgodne z Pismem Świętym." i tyle. Nie rozwijałem tematu w jakim zakresie zgodne w jakim niezgodne, nie tłumaczyłem czy owo Pismo Św. nadal jest dla mnie autorytetem czy już nie jest, itd. itp.

dołączam się do gratulacji.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Safari

Odp: Wolna
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Luty, 2018, 08:58 »
Hej  ;)
Gratuluje i ja ! Ja też nie żałuję swojej decyzji o odejściu. Jedynym momentem gdy znowu byłam wściekła na organizację był moment gdy mój wujek trafił do szpitala i się o niego martwiłam a mama prosiła mnie bym nie pisała do niego nawet smsa, bo może jego żona odczytać... Tak... Wujek jest SJ ale ze mną rozmawia.

Ahhh... Teraz jestem 100.000 razy szczęśliwsza niż gdy byłam SJ... Powodzenia!  😃
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Lechita

Odp: Wolna
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Luty, 2018, 12:52 »
Brawo chmura za uczynienie właściwego kroku!

No i witaj na forum :)

Miłego i owocnego pobytu w naszej wesołej gromadzie.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline chmura

Odp: Wolna
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Luty, 2018, 21:55 »
Dziękuję wszystkim za miłe słowa
Nie zdawalam sobie sprawy ze oficjalne odejście sprawi jeszcze większą radość niż samo mentalne odejście
Codziennie napawam się wolnością jakgdybym wyszła z więzienia, no w sumie....wyszlam
Poznaję nowych ludzi, czuję sie szczęśliwym człowiekiem
A gdy mam problem, mówię sobie : dasz radę przecież udało ci się wyjść z sekty
:):)☺☺
Ps. Dopiero gdy przestałam chodzić na zebrania zauważyłam jak dużo wydawalam na rajstopy.  Ja ciagle je kupowalam !!!!Jeszcze nie postanowiłam na co przeznacze zaoszczędzona w ten sposób kasę ☺😉
Nareszcie żyję :)


Offline gangas

Odp: Wolna
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Luty, 2018, 23:28 »
 Z rajstop nie rezygnuj :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline pytacz

Odp: Wolna
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Luty, 2018, 23:39 »
Z rajstop nie rezygnuj :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Tylko pończochy ^_^


Offline gangas

Odp: Wolna
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Luty, 2018, 00:08 »
Tylko pończochy ^_^

To dobrze, że jesteś zboku ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wolna
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Marzec, 2018, 01:02 »
Witaj - CHMURA  przedstawia się Nadarzyniak, nie tak betonowy jak w tej twierdzy z pod Warszawy miło poznać :) :) :)

Piszecie o Nicku co przedstawia, moja wyobraźnia rysuje inaczej:
Nick CHMURY- tak odczytuję- może się mylę – to proszę o sprostujcie !!!

Widzę po prawej stronie młodą kobietę (18-20 lat) z ciemnymi włosami z boku, bujną ma białą grzywką, mały nosek, pyzate lica a głowa pochylona jak gdyby na starcem.
Trzymają razem swe dłonie na torsie starca, są splecione.
Po lewej stronie widzę siwą głowę bujne białe włosy starca białą brodę i niebieskie punkty jako oczy, wąsy duży nos.
Przychodzi mi na myśl, kontrowersyjne pożegnanie z starym jw.org-em ????
Może dostrzeżesz to, co ja widzę? - żyj nowym życiem i ciesz się z wolności każdego dnia- pozdrawiam  :) :) :)     
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec, 2018, 01:56 wysłana przez Nadarzyniak »


Offline Ruda woda

Odp: Wolna
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Lipiec, 2018, 18:51 »
Ps. Dopiero gdy przestałam chodzić na zebrania zauważyłam jak dużo wydawalam na rajstopy.  Ja ciagle je kupowalam !!!!Jeszcze nie postanowiłam na co przeznacze zaoszczędzona w ten sposób kasę ☺😉
O rany fakt 😁 ja też ciągle rajstopy i  rajstopy. Chyba od ponad roku nie kupiłam ani jednej pary co właśnie sobie uświadomiłam. Co ciekawe zawsze szlag mnie trafial przy ubieraniu bo ich nienawidzę. Kolejna korzyść 🤣
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson