INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > I WSZYSTKIE INNE

Eksperyment z energią Świadków Jehowy

(1/12) > >>

Salamander:
WITAM wszystkich zgromadzonych PARAFIAN. Postanowiłem dzisiaj przerwać milczenie i pokazać, jak trujące energie są w organizacji Świadków Jehowy. Jak wiadomo założyciel Świadków Jehowy był masonem, zatem nie obcy mu był okultyzm, który wykorzystywał do manipulacji innymi i samolubnych celów.

Od dziecka chodząc na zebrania czułem tam energie strachu. Nie wiem jak inni, ale nosząc garnitur, krawat, koszulę często czułem dyskomfort i swędziała mnie skóra. Uważam, że jest to powiązane z energią tej okultystycznej organizacji. Nosząc garnitur służbowy do pracy czuję się normalnie.

Postanowiłem sobie pytanie: Czy te energie zakłamania, obłudy, manipulacji, intryg i duchowego zniewolenia mogą mieć destrukcyjny wpływ na nasze zdrowie fizyczne?

W tym celu postanowiłem wykonać EKSPERYMENT. Jak twierdzą chrześcijanie i okultyści, przedmioty mogą przesiąkać duchową energią.
Kupiłem dwa kwiaty - chryzantemy. Pierwszy kwiatek będę podlewał wodą z kranu, a drugi wodą pobłogosławioną przez Świadków Jehowy tzn. przy wodzie będę przez jakiś czas puszczał najnowszy broadcasting i pieśni królestwa. Wodą przesiąknięta energią Świadków Jehowy będę podlewał drugi kwiatek. Na potrzeby eksperymentu taką wodę nazwiemy wodą święconą.

Eksperyment planuje przeprowadzić przez 9 dni. Zobaczymy, jaki będzie wynik.

Na razie kwiaty wyglądają tak:

wrzesien:
Lol. Myślałem że nic mnie już nie zaskoczy.

Dobry Pasterz:
Ale trzeba uważać żeby woda nasiąkneła faktycznie energią ŚJ a nie energią producenta telewizora, który do produkcji wykorzystał biedne chińskie dzieci. Wiesz, żeby eksperyment pokazywał faktycznie to co ma pokazywać...

gedeon:
Eksperyment ciekawy, przecież powszechnie wiadomo, że krowy słuchając muzyki poważnej dają więcej mleka. Ciekawe jak by to wyglądało gdyby słuchały broadcastingu i pieśni królestwa.  ;D ;D ;D

Nemo:

--- Cytat: Dobry Pasterz w 30 Styczeń, 2018, 07:41 ---Ale trzeba uważać żeby woda nasiąkneła faktycznie energią ŚJ a nie energią producenta telewizora, który do produkcji wykorzystał biedne chińskie dzieci. Wiesz, żeby eksperyment pokazywał faktycznie to co ma pokazywać...

--- Koniec cytatu ---

Dlatego wg mnie, aby eksperyment był bardziej wiarygodny, Salamander powinien osobiście czytać pochylony przy konewce wody tekst dzienny i materiał na studium strażnicy. A przed kwiatkiem postawić fotki ośmiu wspaniałych, niech patrzy.  ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej