WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

13.01.2018

(1/5) > >>

Vog:
Witajcie drodzy  :)
Tak jak obiecałem daję znać. 13 stycznia wraz z żoną oddaliśmy listy.
Skorzystaliśmy z okazji i gdy bracia zadzwonili żeby umówić się na wizytę, z chęcią przystałem i przygotowałem się aby dopełnić wszelkich formalności.
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a przekazanie przeze mnie listów zostało przyjęte z niemałym szokiem.
Dodam tylko, że zaraz po nas z tego samego zboru wyszły jeszcze cztery osoby - zaraz przed obsługą.
Kto kojarzy okoliczności naszego wyjścia prosiłbym o zachowanie naszej tożsamości dla siebie, bo mimo że wyszliśmy dość spokojnie to wyjście to wywołało niemałe zamieszanie.
Pozdrawiam  :)

Salome:
Nie kojarzę, ale gratuluję ! Cała naprzód !!!!! :) :) :) :)

Roszada:
Łał super! :)

Gorg:

--- Cytat: Vog w 27 Styczeń, 2018, 16:27 ---Witajcie drodzy  :)
Tak jak obiecałem daję znać. 13 stycznia wraz z żoną oddaliśmy listy.
Skorzystaliśmy z okazji i gdy bracia zadzwonili żeby umówić się na wizytę, z chęcią przystałem i przygotowałem się aby dopełnić wszelkich formalności.
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a przekazanie przeze mnie listów zostało przyjęte z niemałym szokiem.
Dodam tylko, że zaraz po nas z tego samego zboru wyszły jeszcze cztery osoby - zaraz przed obsługą.
Kto kojarzy okoliczności naszego wyjścia prosiłbym o zachowanie naszej tożsamości dla siebie, bo mimo że wyszliśmy dość spokojnie to wyjście to wywołało niemałe zamieszanie.
Pozdrawiam  :)

--- Koniec cytatu ---
Gratuluję podjętej decyzji  ;D Oby więcej takich wiadomości  ;D

pies berneński:
No,no sześć osób w krótkim czasie to w zborze kipi jak w tyglu.
Tylko się spodziewać  w najbliższym czasie kogoś z BO by podnieść morale pozostałych w zborze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej