Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja  (Przeczytany 28000 razy)

Offline Nabonit

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Styczeń, 2018, 16:10 »
KaiserSoze, dla jednych jest to tylko teoria spiskowa, dla innych jest to wytłumaczenie wielu sytuacji. Temat dla mnie osobiście bardzo ciekawy i spędziłem kilka dobrych nocy nad szukaniem ciekawostek na ten temat. Nigdy jednak nie łączyłem ich ze Świadkami Jehowy poza nazwą przekładu, który powstaje krótko po tym jak w mediach pojawiają się informacje na temat Nowego porządku świata.

Cegła do końca tygodnia postaram się wyszukać najciekawsze informacje na ten temat ogólnie jakie znalazłem.

Nabonit


Offline CEGŁA

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Styczeń, 2018, 16:21 »
Zmobilizowałeś  mnie do przeczytania.
Spróbowałem. Żałuję. Ale trudno, mam to za sobą.

streszczę wam to
Cegła mówi, że masoni interesowali się piramidą w Gizie i Russell interesował się piramidą w Gizie. Stąd wyciąga wniosek, że Russell był masonem. Ku**a, ja też jestem, bo też chciałem ją zobaczyć na żywo! Aaaaaa!!!!!

Masoni chcą przejąć władzę nad światem. Skoro Russell był masonem to też chciał przejąć władzę nad światem. Jemu się nie udało, ale w niewypowiedzianym założeniu Cegły Rutherford i następcy też są masonami i też chcą przejąć władzę nad światem. Smutne to trochę, bo SJ na ziemi jest 1 promil w stosunku do całości populacji. Jeśli tak wyglądają poczynania masonów, to SJ są najgorszymi masonami na świecie....

A może nie. Może tylko nauki SJ są oparte na przekonaniach masonów i dziś SJ nie są masonami a jedynie głoszą masonistyczne poglądy. Zapewne nieświadomie. Wg Cegły jest to zło. Wychodząc z tego samego założenia należy powiedzieć, że każdy kto ma w portfelu banknoty USA (te z masońskimi symbolami) też wspiera masonów i propaguje zło. Śmieszne.

Cegła, współczuję ci. Serio.

Ale ty pier... Jak ci sie post nie podoba to nie zabieraj głosu, bo farmazony pleciesz. Troszke musisz poczytać, postudiować, więcej sie dowiedzieć, zeby w takim wątku sie wypowiadać. Nie musisz krytykować wszystkiego co ci sie nie podoba i czego nie rozumiesz w tym wiary w Boga. I nie wkładaj swoich twierdzeń w moje wypowiedzi, których nie twierdziłem :D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline CEGŁA

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Styczeń, 2018, 16:28 »
Krytyka jest wskazana jak jest oparta na logice, a nie oparta na braku informacji. Głupotą jest wypowiadanie sie na temat którego ma sie skabe pojęcie co oczywiście czynisz.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline xXx

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Styczeń, 2018, 17:25 »
Masoni chcą przejąć władzę nad światem. Skoro Russell był masonem to też chciał przejąć władzę nad światem. Jemu się nie udało, ale w niewypowiedzianym założeniu Cegły Rutherford i następcy też są masonami i też chcą przejąć władzę nad światem. Smutne to trochę, bo SJ na ziemi jest 1 promil w stosunku do całości populacji. Jeśli tak wyglądają poczynania masonów, to SJ są najgorszymi masonami na świecie....

Wiesz nie liczy się ilość. Liczą się wpływy jednostek.

Kto wg cb ma większy wpływ na losy świata. 38 mln Polaków?  Czy człowiek mający możliwość użycia arsenału nuklearnego USA?
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2018, 17:32 wysłana przez xXx »


Offline CEGŁA

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Styczeń, 2018, 17:26 »
To nie jest obrażanie ciebie i twojego mózgu jak ty to robisz tylko stwierdzenie, ze gadasz trzy po trzy i to cos czego dokładnie nie sprawdziłeś. Domyślam sie czemu drażni ciebie taki temat. Bo jeśli jest choć trochę racji co pisze o masońskich świadkach itp. to zaburza ci sie twój poukładany, ateistyczny świat i skłania Ciebie do przewartościowania twoich wierzeń. Dlatego sie tak burzysz, bo bois sie ze ktos ci pisuje domek ktory sam zmontowałeś.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Styczeń, 2018, 17:27 »
Świetna robota Cegła. Widzę, że się napracowałeś, żeby znaleźć materiały. Też dużo na ten temat czytałem. Dołączę się później i wstawię kilka materiałów. Naprawdę cieszę się, że ktoś ten temat tutaj poruszył.
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline xXx

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Styczeń, 2018, 17:34 »
O świadkach mówi się, że są zaślepieni... jednak nienawiść do świadków też zaślepia...

Mi się wydaje że na forum nikt nienawidzi świadków. Wg mnie forumowicze obniżają kłamstwa które głosi CK.


Offline Salome

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Styczeń, 2018, 17:41 »
Bez względu na to, czy masoni chcą przejąć władzę nad światem czy nie, widzę, że niektórzy chcą przejąć władzę na forum.

Ja mam dość hejt mowy i słownego napadania na ludzi. Przez to nowi użytkownicy boją się wypowiedzieć, a dotychczasowi odchodzą.

Niektórzy powinni zaciągnąć hamulce. Mamy wolność słowa, wolność zakładania wątków i wolność ich komentowania.

Jeśli chodzi o piramidę obok grobu Russela, było to dla mnie na tyle szokujące odkrycie, że przez to zaczęłam grzebać w historii SJ i się budzić. "Kryzys sumienia" mnie tak nie kopnął jak to.
Dlaczego mój duchowy przywódca kazał się pochować w białej todze? Po co z uporem maniaka podróżował do Egiptu i przemierzał cyrklem piramidy?

Wątek masoński i New World Order również mnie bardzo interesuje. Dlaczego bracia przez lata zgromadzali się na kongresach w masońskiej hali Temple Hall w Nowym Jorku? Czy nie było innych dostępnych obiektów?  Dlaczego pojawia się masońska biało-czarna podłoga w książkach WTS, dwie kolumny na scenach kongresowych, itd ? Pytań można by mnożyć. Na amerykańskich stronach dużo się o tym pisze.

 
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2018, 17:54 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline gedeon

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Styczeń, 2018, 17:44 »
Świetna robota Cegła. Widzę, że się napracowałeś, żeby znaleźć materiały. Też dużo na ten temat czytałem. Dołączę się później i wstawię kilka materiałów. Naprawdę cieszę się, że ktoś ten temat tutaj poruszył.

Zdecydowanie tak.
 Myślę że intencją Cegły nie było pokazanie że  Russell był masonem i że wszyscy ŚJ to masoni, kto jest kto jest sprawą drugorzędną. Ważne jest to jaki plan jest realizowany i za czyje pieniądze.

Kowal aby odkuć podkowę musi mieć odpowiednie narzędzie, palenisko, kowadło i młotek, myślę że wcześniejsi Badacze Pisma  Świętego a później SJ mieli przypisana rolę narzędzia, zresztą dzisiejszy korporacyjny trend tego dowodzi.

Ja pamiętam czasy kiedy to po studium książki długo rozprawiano na temat Boskiego Planu Wieków w oparciu o piramidę.

Dlatego warto o tym pisać i wykazywać te związki

« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2018, 18:01 wysłana przez gedeon »


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Styczeń, 2018, 17:47 »
NOWY PRZĄDEK ŚWIATA - New World Order, jaki udział ma w tym WTS - dyskusja
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/nowy-porzadek-swiata-(lac-novus-ordo-mundi-ang-new-world-order-skrotowo-nps-nwo/boski-plan-wiekow-okultyzm-russella-nwo/

O to chodzi.....
Nie wiem co dziwnego w tym wątku dla niektórych.
STRAŻNICA....hm... twór inspirowany i dyskretnie nadzorowany jak wiele organizacji w tym świecie.
Rozumiem że dla niektórych  świat byłby bardziej prosty gdyby nie istniały zjawiska...siły...organizacje.. które są poza cywilną kontrolą .Ich działania i skuteczność poraża...ale tylko świadomych..
Tak naprawdę warto dowiedzieć się że istnieje MI5....mosad....secret service...i wiele innych dyskretnie działających struktur z tajnymi budżetami i niejasną hierarchią .
Zasięg i siła działania to inny temat.
Ale zaprzeczenie istnienia takich sił  kojarzy mi się z gorliwym Świadkiem Jehowy dla którego samo myślenie o takich tematach to  ból głowy i wyrzuty sumienia...

Dla wątpiących w spiski i tajne układy/ przymierza polecam np.te myśli.... na temat tajemniczej mapy Goomberga..

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/nowe-swiatla/zrodla-nowych-swiatel-natchnienia-od-boga-a-moze-biblioteka-kongresu-usa/
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline gedeon

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Styczeń, 2018, 17:54 »
Posty nie związane z tematem zostały usunięte, proszę o trzymanie się tematu.


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Cielec Kierowniczy

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Styczeń, 2018, 18:17 »
Temat na pewno interesujący.
Nie jest przecież tajemnicą, że ludzie na szczytach władzy realizują swoje cele.
To jak ich nazywają jest sprawą drugorzędną.
Za pomocą chociażby cyklicznie wywoływanych kryzysów finansowych, krok po kroku wtłaczają ludzkość w beznadzieję.
Tak już jest, że na kryzysie bogaci się bogacą a biedni jeszcze bardziej biednieją.
Kim są w tym wszystkim ŚJ?
Symbolika jaka była używana i obecna nowomowa, każą przypuszczać na związki z masonami.
Przecież często pada stwierdzenie, że w " nowym porządku " nie będzie tego lub tamtego.
Ludzi w zborach programuje się by wyczekiwali nowego porządku, najlepiej z Biblią Nowego Świata w ręku.
Jeżeli chodzi o to kto pociąga za sznurki i jak to robi nigdy się nie dowiemy.
Ludzie będą wiedzieć tyle, na ile się im pozwoli.
Cegła, świetnie że ruszyłeś ten temat.



Offline Estera

Odp: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA CZY BOSKI PLAN WIEKÓW ? - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Styczeń, 2018, 18:56 »
   Po oglądnięciu m.in., takich dokumentów jak ten:
   https://www.youtube.com/watch?v=lZy2H8Hdlgs
   mówiących o tajnych spotkaniach elit z elit świata, którzy planują wszystko globalnie.

   Plan narodzin w niektórych krajach np., jak w Chinach, jedno dziecko na rodzinę, najlepiej chłopiec.
   Plany wyniszczenia ludności, do określonej ilości ludzi na całym globie.
   Powstawanie różnych unii, jak UE i inne w planach (amerykańska, azjatycka) które dopiero mają powstać.
   Okazuje się, że to wszystko, dawno zostało zaplanowane i ktoś tym wszystkim zakulisowo steruje.
   Wybór prezydentów, premierów w różnych krajach na całym świecie, też nie jest przypadkiem, ani wynikiem głosowania.
   Aż to jest po prostu przerażające, jak się głębiej o tym pomyśli.

   Różne eksperymenty w różnych regionach świata z ludnością, gospodarką itd., itp.
   Religia przez wieki, też była bardzo dobrym narzędziem do sterowania całymi masami ludzi.
   Nasuwa się myśl, że śj., mogą być jakąś grupą eksperymentalną tych elit.
   To taka moja refleksja po obejrzeniu kilku takich dokumentów jak ten wyżej.
   Tym bardziej, że okazuje się, że jednak śj, ich elity, mają bardzo duży związek z masonerią.
   A tego jest więcej i one ujawniają, jak "WIELCY ŚWIATA" manipulują nim dla własnych interesów.
                                                Kto ciekawy, odsyłam Was m.in.
   Do dokumentów np., Alexa Jones'a, materiałów nt. grupy Bilderberga, rodziny Rothschildów, itd.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.