Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Logo jw.org na fasadzie Sali Królestwa  (Przeczytany 11021 razy)

Offline Roszada

Odp: Logo jw.org
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Grudzień, 2015, 12:57 »
Umieszczanie logo Strażnicy na Salach Królestwa jest lokalnym wymysłem i jest absurdalne, ponieważ Sala Królestwa w powszechnie rozumianym ujęciu jest miejscem kultu i łączenie jej przez logo Strażnicy z korporacją prawną nie ma żadnego sensu. Natomiast łączenie jej z jw.org ma sens, o czym napisałem w poprzednim poście.
Umieszczanie jw.org na salach jest absurdalne bo sale są miejscem kultu a nie reklamy. :)
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień, 2015, 13:04 wysłana przez Roszada »


Offline donadams

Odp: Logo jw.org
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Grudzień, 2015, 11:21 »
Umieszczanie jw.org na salach jest absurdalne bo sale są miejscem kultu a nie reklamy. :)

To jest już zupełnie inna sprawa. W odczuciu Świadków Jehowy jw.org niesie takie same treści jak te głoszone przez nich od drzwi do drzwi. Z tego punktu widzenia to nie jest reklama, tylko kolejna forma głoszenia. A jeśli to jest reklama, to i głoszenie od drzwi do drzwi jest reklamą, tyle tylko, że innym typem niż ten najczęściej spotykany.

We mnie osobiście logo jw.org na Salach Królestwa budzi złe odczucia i nie mogę się do niego przyzwyczaić, ale co mam zrobić? Pójść ze sprayem i zamazać na kolor elewacji?
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Roszada

Odp: Logo jw.org na fasadzie Sali Królestwa
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Grudzień, 2015, 11:30 »
Za kilka lat sami zdejmą jw.org, jak ściągali krzyże i wieżyczki. :)

Przyjdzie czas, że zauważą, że to prawda, że mają mały kulcik 5 liter. ;)

Tak jak pisała Tazla, gdy zamieszczali JHWH na ścianach (a za granicą też na autach!) a z czasem to pościągali, bo wytyczne organizacji to nakazywały


Offline donadams

Odp: Logo jw.org na fasadzie Sali Królestwa
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Grudzień, 2015, 12:00 »
Możliwe, że tak będzie. Może zmieni się to w okresie, jak ktoś - wtedy już w Warwick - stwierdzi, że jw.org ma wystarczającą ilość odsłon dziennie i można uznać, że logo na Salach już jest nie potrzebne, że teraz wystarczy już tylko jedno Przebudźcie Się! rocznie poświęcone całe jw.org.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.