BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów

(1/11) > >>

O Yeah Bunny!:
W końcu 1.01.2018 ruszył Rządowy Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym, w tym pedofilów. Jak znajdziecie kogoś z WTSu piszcie!
https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home

Sebastian:
uwzględniając że z całego kraju jest tam wpisanych 800 osób, a na każde 1000 Polaków 3 osoby są aktywnymi głosicielami świadków Jehowy i kolejne 3 przychodzą na pamiątkę, należałoby statystycznie spodziewać się że w rejestrze znajdziemy 5 świadków Jehowy.

uwzględniając jednak że ŚJ są społecznością (użyję eufemizmu) "wyjątkowo przyjazną" dla pedofilów, spodziewam się że figuruje tam kilku (a może kilkunastu?) świadków Jehowy, a kolejnych kilkudziesięciu powinno tam figurować, ale nikt ich nie zgłosił organom ścigania

Michał chlu:
Ja właśnie dobrnąłem do ostatniego i niestety w mojej długiej "karierze" ŚJ noe znalazłem żadnej znajomej mordy :D

Niektórzy to na pierwszy rzut oka zwyrodnialcy 😁

Sebastian:
to jest rejestr osób które zostały skutecznie skazane, a problemem organizacji jest skuteczne zamiatanie spraw pod dywan. Dlatego w organizacji może działać (i cieszyć się wolnością zamiast przebywać za kratkami) wielu zwyrodnialców, którzy zasługują na surowy wyrok.

co więcej: gdybyś, Michale, znalazł tam np. pięciu "znajomych" (bo przecież nie jesteś Bogiem i całej społeczności ŚJ w Polsce znać po prostu nie możesz), to świadczyłoby jednoznacznie o tym że organizacja już uporała się z problemem, oczyściła wewnętrznie, a ci co powinni być skazani już usłyszeli wyroki.

Trinity:
wchodzę na link otwiera mi się ministerstwo sprawiedliwości, później okienko NIE JESTEM ROBOTEM klikam wyskakują jakieś zdjęcia ( nie z PL) i każą mi zweryfikować. tylko co? klikam i nic się nie dzieje. próbowałam w innej przeglądarce i nie ma niczego
why?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej