BIBLIOTEKA > TEMATY KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ

Ten, który mu okazał miłosierdzie

<< < (11/12) > >>

Światus:
Możesz napisać na PW. Na profilu forumowym, widać, że ostatnio Lucek logował się 16 marca.

Światus:
Obrodziło nam na przednówku Anonimami, ale za to życzliwymi ;D
Dzięki Ci, Anonimowy Darczyńco, za pomoc i przekazany datek :)
Obecnie suma datków wynosi - 7300 zł, co stanowi 48% całej potrzebnej kwoty.

Tazła:
 
    Trzy miesiące temu, gdy zakładałam ten temat pisałam:


--- Cytuj ---Chcemy zostawić tych Ludzi samych? Oni, nie będą prosić o pomoc, oni tylko dziękują i cieszą się z każdej kwoty.
Jest nas ponad tysiąc zarejestrowanych, tak wiem, większość się nie udziela. Jednak to nikogo nie usprawiedliwia, z potrzebnych 30 000 jest zaledwie 17%. Marne 17%
--- Koniec cytatu ---
.

  Dziś jest już 48% potrzebnej kwoty, za  co Wszystkim wpłacającym należą się gorące podziękowania.
To nie jest tylko liczba, to jest Nasz gest, dobre serce i chęć pomocy.

Jednak to wciąż za mało, zbliżamy się do połowy. I nieważne ile wpłacamy, pięć czy pięćdziesiąt, ważne aby pamiętać. Tam po drugiej stronie apelu jest Człowiek, który walczy o swoje życie. Dla którego każda wpłata to mniejsze cierpienie, bliżej wypisu do domu, a nawet kolejny dzień życia.

Ktoś mi powiedział, że daremny mój trud, bo organizacja wytępiła w Nas wrażliwość. Może i coś w tym jest, ale na pewno nie we wszystkich.


                                             https://pomagam.pl/i8vudyxb


                                         

Światus:
Tak, to nie są tylko liczby. To jest życie i zdrowie konkretnej osoby, którą wszyscy znacie - Lucyfera (Patrycjusza Otlewskiego). Kto przestał wrzucać datki do skrzynki, niech "wrzuci" coś dla Niego.
Ja nie byłem, nie jestem i nie będę Świadkiem, ale jestem użytkownikiem tego forum i jako taki piszę te słowa;
Pierd..my CK!!! Pomóżmy ODSTĘPCY - jednemu z NAS.

Światus:
Być może to świąteczna atmosfera, wszak śnieg spadł dzisiaj gdzieniegdzie, lecz bardziej wierzę, że to gorące serce Anonimowego Darczyńcy, do którego wędrują dzisiejsze podziękowania, sprawiło, że przekazał datek na pomoc Luckowi/ Patrycjuszowi :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej