BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Od zdjęć Warwick do listu o odłączeniu...czyli Lechity droga do odstępstwa ;)

(1/13) > >>

Lechita:
Alea iacta est - Kości zostały rzucone!

Dziś starsi z mojego zboru zapoznali się z moim listem o odłączeniu. Nie ograniczyłem się jedynie do suchej informacji, ale dosyć obszernie opisałem przyczyny i powody mojego odejścia. Zakładam , że jeśli któryś przeczytał go do końca to mu się gorąco zrobiło i właśnie w tym momencie wylądowałem na szczycie czarnej listy miejscowego zboru  ;D

Ale po kolei...

Niewinne (naiwne) początki..."zdjęcia Warwick"

Latem 2016 chciałem sobie ja niewinnie zobaczyć czy na stronie hrabstwa Warwick są jakieś zdjęcia z budowy kwatery głównej. Zdjęć tam nie znalazłem, ale za to artykuł o tym że Strażnica kupiła skażoną także metalami ciężkimi i pierwiastkami promieniotwórczymi parcelę. A jeszcze świeżo w pamięci miałem słowa jednego z 7-miu z brodcastinga co zapewniał, że sam Jehowa wskazał im tą lokalizację.
Pomyślałem,że coś tu jest nie halo, skoro przez kilka lat tysiące braci pracowało na skażonej ziemi bez jakikolwiek zabezpieczeń i że z pewnością za kilka , kilkanaście lat wszyscy oni będą chorować.

Droga do odstępstwa..."narodziny mocy"  ;)

No ,a że należę do ludzi , którzy lubią drążyć temat i dociekać sedna i prawdy więc posypały się kolejne niezbyt pozytywne wiadomości o WTS-ie.
Krótko potem trafiłem na kanał You Tube "Prawda o prawdzie" i to był gwóźdź do trumny Strażnicy.
W październiku 2016 zarejestrowałem się na tym szacownym forum.

Przez ostatni rok przeczytałem też sporo książek o historii, archeologii, psychomanipulacji , które upewniły mnie tylko jeszcze bardziej , że WTS to gigantyczna ściema i psychomanipulacyjna pułapka.

Zwycięstwo..."lechicka flaga ponad gruzami władzy WTS-u nad moim życiem"

A dziś jest mój pierwszy dzień wolności od władzy siedmiu "popaprańców" z Warwick!

Chciałbym w tym miejscu bardzo podziękować założycielom tego forum, wszystkim jego uczestnikom,tym bardziej aktywnym i tym mniej aktywnym, nie będę wymieniał wszystkich po kolei , bo mógłbym kogoś pominąć.

Po prostubardzo, bardzo Wam , Drodzy dziękuję!!!
Jesteście jedyni w swoim rodzaju, niepowtarzalni , każdy z Was to osobowość, którą cenię!
Mam nadzieję, że nadal będziemy wszyscy na tym forum, że dołączą do nas kolejne setki a może i tysiące wybudzonych z "strażnicowego snu wariata"  ;)

Żywoty Lechity..."czyli życie w odbudowie"

Swoje życie "post-strażnicowe" odbudowuję już od pewnego czasu, teraz tylko będę mógł robić to jawnie, nie przejmując się tym co pomyślą "bracia w zborze".

Dodam jeszcze na koniec, że wraz ze mną ze zboru odeszło jeszcze dwóch członków mojej rodziny!  :)

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę byście mieli się jak najlepiej - Lechita  :)

Estera:
   Lechito, GRATULUJĘ
   :) :)

   Świetnie, że odzyskałeś swoją wolność.
   I jeszcze rodzinka Ci się dołączyła, cieszę się bardzo.
   Warto być w życiu dociekliwym i sprawdzić informacje, nawet takie, wydawałoby się wbrew sobie.

   Jak mnie dobiegła informacja o pedofilii w tej organizacji, dwa miesiące nie dawało mi to spokoju myśli.
   Aż wreszcie jej sprawdzenie, m.in., doprowadziło mnie do tego forum.
   Ludzi myślących podobnie, jak ja.
   Ciesz się wolnością i nowym życiem.
   Pozdrawiam.
   :)

KaiserSoze:

--- Cytat: obywatel w 10 Grudzień, 2017, 18:42 ---
No to pochwal się do jakiego boga teraz będziesz się modlił ? Może do Trójcy ? Przeciez skoro jesteś teraz wolny to i pewnie masz nowego swojego boga, co nie ? ;)

--- Koniec cytatu ---

TROLL WARNING!!!

Choć w sumie to nudny jesteś już na samym wstępie. Nie warto z tobą gadać.

WIDZĘ MROKI:
Co Ty OBYWATEL, masz do powiedzenia, masz tupet i tyle, będziesz siedział w gównie po uszy i będziesz mówił że to fiołki o zapachu konwalii.

Brawo Lechita, jak mądra księga "powiada" 'każda sprawa ma swój czas', dzięki za informacje to czynnik motywujący do jeszcze pełniejszego działania, mówią że kijem Wisły nie zawrócisz, ale wiedzą i informacją o pedofilskiej ohydnej organizacji, niejednego człowieka przestrzeżemy przed obłąkaniem, patrz OBYWATEL.

Szarańcza:
Lechita dzisiaj jest dzień Twojego honoru, chwały, tryumfu wolności i rozumu!
Niech moc będzie z Tobą przez resztę Twoich dni :D
Masz we mnie koleżankę ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej