TOWARZYSKIE POGADUCHY > SPOTKANIA i ZLOTY

Cykliczne spotkania w Krakowie

(1/3) > >>

Weteran:
Z przyjemnością informuję, że w niedzielę 10. 05. w Krakowie odbyło sie kolejne spotkanie „dysydenckie” z moim skromnym udziałem. Miało być 11 osób, było 9, ale i tak było super! Rośnie liczba chcących się możliwie bezboleśnie ewakuować z tej cudownej „arki” i takie spotkania bardzo im pomagają. Kolejne planujemy za ok. 2, 3 tygodnie.

Mario:

--- Cytat: Weteran1 w 11 Maj, 2015, 00:37 ---Z przyjemnością informuję, że w niedzielę 10. 05. w Krakowie odbyło sie kolejne spotkanie „dysydenckie” z moim skromnym udziałem. Miało być 11 osób, było 9, ale i tak było super! Rośnie liczba chcących się możliwie bezboleśnie ewakuować z tej cudownej „arki” i takie spotkania bardzo im pomagają. Kolejne planujemy za ok. 2, 3 tygodnie.

--- Koniec cytatu ---

Brawo , jesteśmy z Wami.

R2D2:
My zgromadzeni w całej Polsce przesyłamy braterskie pozdrowienia dla zgromadzonych w Krakowie w liczbie 9 :)

gedeon:

--- Cytat: Weteran1 w 11 Maj, 2015, 00:37 ---Z przyjemnością informuję, że w niedzielę 10. 05. w Krakowie odbyło sie kolejne spotkanie „dysydenckie” z moim skromnym udziałem. Miało być 11 osób, było 9, ale i tak było super! Rośnie liczba chcących się możliwie bezboleśnie ewakuować z tej cudownej „arki” i takie spotkania bardzo im pomagają. Kolejne planujemy za ok. 2, 3 tygodnie.

--- Koniec cytatu ---

A pamiętasz Weteran......od telefonu się zaczęło a teraz prawie zbór i to jaki mocny intelektualnie. Pozdrawiam.

Weteran:
Mam nadzieję Gedeonie, że następne spotkanie będzie z Twoim udziałem ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej