BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Znane miejsca zdarzeń, faktyczna liczba w Posce

<< < (6/7) > >>

Adam_73:

--- Cytat: mav w 17 Luty, 2019, 19:03 ---Cicho, bo najwyraźniej nikt inny nie był wzywany do składania zeznań

--- Koniec cytatu ---

obawa o stołek.. brak tzw. integrity.. niestety

humble:
Zbor Cybinka woj. lubuskie
Koleś wyleciał po kilkudziesięciu latach manipulacji ,molestowania córek, sióstr i ogólnie wszystkiego co się rusza .Oczywiście starsi przez te wszystkie lata wiedzieli co się dzieje, niestety udawali że nie widzą problemu.Nikt,nawet pokrzywdzeni  tego nie zgłosili odpowiednim służbom,Tak to zostało .

Jest mi niedobrze jak to pisze,do mojej matki też się próbował dobierać podczas tzw.niegdys  służby polowej.
Mój ojciec był starszym zdziałał tyle,że powiedział do mamy :"no to więcej z nim nie pójdziesz głosić".

Wyleciał tylko dlatego że wezwałam starszych podczas z jednej z awantur jaką sobie urządził po pijanemu,żeby sie wreszcie na własne oczy przekonali co on wyprawia.Bo następne pokolenie starszych jednak do końca nie zdawało sobie sprawy jak jest i nie dowierzali pogłoskom.On się umiał dobrze maskować.Ale poprzednicy nawet obwodowi (oprócz jednego ,który  niestety umarł nim zdążył coś zrobić)dobrze wiedzieli,nikt palcem nie kiwnął.
Oczywiście policję też wezwaliśmy,ale sprawa rozeszła się po kościach.A ofiary były usatysfakcjonowane tym że został wykluczony i że zbor jest wreszcie czysty.Nie chciały nic więcej.

O Yeah Bunny!:
13. Cybinka woj. lubuskie

WIDZĘ MROKI:
Po prawie dwóch latach mej nieobecności, jeden ze strasznych powiedział: "Absolutnie nie zna żadnego przypadku o pedofilii, a wytyczne mają, by nakazywać poszkodowanym, zachęcać, aby zgłaszać takie przypadki na policję.
 
Wszyscy, albo prawie wszyscy wiemy, że wytyczne są inne.

Najpierw telefon, do Nadarzyna.

Strażnica z Maja 2019 r Wszystko w trosce o dobro dzieci i zboru, bo Starsi to GŁĄBY.

Tak wyrażam swe odczucia, w tym temacie, i nie jest mi do śmiech.

Zaraz ktoś napisze o emocjach?

Pozdrawiam

dziewiatka:
Z pedofilią zetknąłem się w latach 90już jako starszy.Pamiętam ,że rodzinie powiedzieliśmy że to od nich zależy czy zgłoszą na policję.Ten który został posądzony został wykluczony.Z perspektywy czasu mam inną ocenę tamtych wydarzeń.Dzisiaj wiem że choć dla dzieci każde takie zdarzenie jest krzywdą nie do naprawienia ,to pochopne oskarżenie w żaden sposób nie da się usprawiedliwić.Jestem za piętnowaniem pedofilii i ujawnianiem pedofilów.Jest jednak jedno małe ale czy powinna to być krucjata gdzie ofiary są niezbędne.Przyzwolenie na akty pedofilii w Polsce jest spore zwłaszcza w środowisku wiejskimi małych miejscowościach.Po za tym panująca powszechna obłuda,myślę że wynika ona z feudalnego podporządkowania się kościołowi ale nie tylko .widać to też tu na forum.Czasami czytam jak KrK stawia się za przykład organizacji ŚJ ,jak to kościół wyciągną wnioski z własnych błędów nie bacząc na rzeczywistość.Pedofilia jest złai sprawcy jak też ci co tuszowali pedofilię powinni zostać ukarani i tylko oni,bo wtedy kara ma sens.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej