WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Prośba o interpretację do starszych (odłączenie)

(1/7) > >>

Gorszyciel:
W książce Zorganizowani (tej zaktualizowanej) napisano na s. 142 w ak. 30 co załączam. Mógłby mi ktoś wyjaśnić autorytatywnie co ŚJ rozumieją przez przyłączenie się do jakiejś świeckiej organizacji, której cele są sprzeczne z naukami biblijnymi [tj. naukami CK]? O jakie organizacje chodzi?

Estera:

--- Cytat: Gorszyciel w 02 Grudzień, 2017, 15:59 ---W książce Zorganizowani (tej zaktualizowanej) napisano na s. 142 w ak. 30 co załączam. Mógłby mi ktoś wyjaśnić autorytatywnie co ŚJ rozumieją przez przyłączenie się do jakiejś świeckiej organizacji, której cele są sprzeczne z naukami biblijnymi [tj. naukami CK]? O jakie organizacje chodzi?

--- Koniec cytatu ---
   Na przykład, Gorszycielu, ktoś wstępuje do jakiejś partii.
   Albo przyłącza się oficjalnie do innej religii, np., KK, ale nie informuje o tym starszych zboru.
   U mnie w zborze był przypadek, że starsi dowiedzieli się o przyjętej transfuzji krwi i od razu padł komunikat o odłączeniu człowieka ze zboru.

listonosz:
Panowie Gorszycielu i Roszado !  Ciagle napotykam ostatnio wasze osobiste docinki . Na dluzsza mete to staje sie nudne .
Od osobistych potyczek jest  Priv.
Albo trzymacie sie tematu albo  zlazcie z nocnika ! PLEASE :-[ :-[ :-[

DonnieDarkoJG:
A ja tylko przypomnę, że Gorszyciel grzecznie poprosił o poradę w interpretacji pewnego zapisku.
I o tym jest temat wątku.
Estero zapomniałem, po raz kolejny, że byłaś starszą..
A transfuzja to coś innego niż przyłączenie się do innej organizacji.

Baran:

--- Cytat: Gorszyciel w 02 Grudzień, 2017, 15:59 ---W książce Zorganizowani (tej zaktualizowanej) napisano na s. 142 w ak. 30 co załączam. Mógłby mi ktoś wyjaśnić autorytatywnie co ŚJ rozumieją przez przyłączenie się do jakiejś świeckiej organizacji, której cele są sprzeczne z naukami biblijnymi [tj. naukami CK]? O jakie organizacje chodzi?

--- Koniec cytatu ---

"(…)przyłączenie się do jakiejś świeckiej organizacji, której cele są sprzeczne z naukami biblijnymi i na której ciąży z tego powodu wyrok Jehowy Boga>” Zorganizowani s. 142 w ak. 30

...np. takie przyłączenie się do Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jest ono przeczne z naukami orgowskimi twu.. biblijnymi i ciąży na tej organizacji wyrok Jehowy Boga. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej