FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Projekt: Wikipedia Doktryn

(1/6) > >>

AQRAT:
Witam wszystkich serdecznie!

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie uruchomienie platformy Wiki dotyczącej doktryn różnych sekt i pseudoreligii. Chodzi dokładnie o stworzenie czegoś co każdy będzie mógł tworzyć i edytować pokazując konkretne wierzenia i doktryny w odniesieniu do tego co naprawdę mówi Pismo Święte. Strona była by typowym Wiki z kategoriami, zagadnieniami.. słowem - opisane wszystko od A do Z z czym mamy do czynienia w konkretnych ruchach religijnych.

Poczyniłem już pierwsze kroki w tym kierunku, ale nie do końca radzę sobie jeszcze z obsługą i ogólną koncepcją zamieszczanych treści.. chodzi o to, żeby to nie był serwis gdzie jest pełno różnych haseł opisanych, ale ogólnie jest chaos i nie wiadomo o co chodzi.

Jeśli ktoś chciałby na początek pomóc w ogarnięciu konfiguracji i ogólnej koncepcji czy nawet w zamieszczaniu pierwszych próbnych treści to może wtedy coś by się z tego z czasem wyklarowało. Napewno jest potrzeba aby jakieś fachowe oko przyjrzało się samej aplikacji, serwerowi itd. itp..

Na tę chwilę wszystko ze strony technicznej jest już uruchomione.. tylko tak jak mówię - nie wiem co dalej.

Istnieje jeszcze kwestia tego, że jeśli ma to być konkretnie Wiki i wszyscy docelowo mają mieć możliwość edycji treści tam zamieszczonych to wartało by się zastanowić czy czasem tajniacy WTS nie będą próbowali przerabiać dużego B na małe b i zwodzić ludzi również naszym orężem :)

Proszę o dyskusję to może co uradzimy wspólnie.

Wybaczcie, że sam zdecydowałem o nazwie, ale to chyba z natchnienia ;)

podaję adres: http://doktryny.xyz

Bohun:

--- Cytuj ---Chodzi dokładnie o stworzenie czegoś co każdy będzie mógł tworzyć i edytować pokazując konkretne wierzenia i doktryny w odniesieniu do tego co naprawdę mówi Pismo Święte.
--- Koniec cytatu ---
A co naprawdę mówi Pismo Święte? Która religia jest prawdziwa?

Roszada:

--- Cytat: Bohun w 25 Listopad, 2017, 22:38 ---A co naprawdę mówi Pismo Święte? Która religia jest prawdziwa?

--- Koniec cytatu ---
Zapewne tylko jedna może być taka, którą Jezus założył ("Kościół mój" powiedział o tej "religii" w Mt 16:18).

Każde wyznanie samo o sobie pisze na wiki i każdy sam może ocenić.
Jak można edytować sobie, to sam doświadczyłem na swym profilu na wiki, jak mi wstawiono słowa:

--- Cytuj ---"Adwentyści zarzucają mu manipulację[4]."
--- Koniec cytatu ---

Dopiero po pół roku, zamieszczono moje sprostowanie, choć nie tak jak chciałem:

--- Cytuj ---Linki zewnętrzne

    W. Bednarski, Czy adwentystyczny pastor S. Niedziński pisze prawdę, czy kłamliwie oskarża? (2017-09-27)
--- Koniec cytatu ---

https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82odzimierz_Bednarski_(dzia%C5%82acz_religijny)

Chciałem zlikwidować swój profil, to nie wyrazili zgody.
To jest własność społeczna, a nie moja i każdy gnojek może mi różne łajdactwa tam przypisywać.

Michał chlu:

--- Cytat: Bohun w 25 Listopad, 2017, 22:38 ---A co naprawdę mówi Pismo Święte? Która religia jest prawdziwa?

--- Koniec cytatu ---

Twoje Słowo jest prawda. W sensie Słowo Boże. Cała reszta mnie mało interesuje :)

Co pytania o to która religia jest prawdziwa to każda poza suasulityzmwmosami bo wymyśliłem ich teraz na poczekaniu.

Amen

Stanisław Klocek:

--- Cytat: AQRAT w 24 Listopad, 2017, 21:21 ---Na tę chwilę wszystko ze strony technicznej jest już uruchomione.. tylko tak jak mówię - nie wiem co dalej.

Istnieje jeszcze kwestia tego, że jeśli ma to być konkretnie Wiki i wszyscy docelowo mają mieć możliwość edycji treści tam zamieszczonych to wartało by się zastanowić czy czasem tajniacy WTS nie będą próbowali przerabiać dużego B na małe b i zwodzić ludzi również naszym orężem :)

--- Koniec cytatu ---
Próbowałem też, ale to żmudna praca i często dyskusje zażarte jak na forach. Bywa, że można wykazać błąd, który wykazałem w katalogu NASA, odnośnie tranzytu Wenus. Po czekaniu ok. 3 miesięcy na przejrzenie przez Moderatora Redaktora John Belushi, który po zapoznaniu się zatwierdził, czego skutkiem była zmiana. Po około 3 miesiącach Administrator JoteMPe dojrzał zmianę i ją cofnął. Na moje pytanie dlaczego? Można znaleźć u mnie, czyli Stangambit w zakładce Historia i autorzy, oraz Czytaj. Ale nie oglądaj się na mnie, jeśli masz zapał, to próbuj.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej