INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > ATEIZM

Eli, Eli, lema sabachthani?(Mt 27,45-46) -Dlaczegoś mnie opuścił?

(1/7) > >>

Grześzajęty:
Dlaczego te słowa są zawarte w biblii, jakie mają znaczenia dla każdego z nas? i dlaczego je znamy?
jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Grześzajęty:

--- Cytat: Grześzajęty w 20 Listopad, 2017, 08:51 ---Dlaczego te słowa są zawarte w biblii, jakie mają znaczenia dla każdego z nas? i dlaczego je znamy?
jakie jest wasze zdanie na ten temat?
--- Koniec cytatu ---

Pytam się, ponieważ przeczytałem dziś post z wzmianką o tym, iż jako początkujący ateista, odczuwa smutek

Roszada:

--- Cytat: Grześzajęty w 20 Listopad, 2017, 10:31 ---Pytam się, ponieważ przeczytałem dziś post z wzmianką o tym, iż jako początkujący ateista, odczuwa smutek

--- Koniec cytatu ---
To przeczytaj Jego ostatnie słowa: W Twoje ręce składam ducha mego.
Początkujący ateista?
A znasz ateistów wśród Żydów I wieku?

Jeden powiedział, jak Bóg jest, to chwała Bogu, a jak Go nie ma, to chroń nas Panie Boże. :)

Grześzajęty:

--- Cytat: Roszada w 20 Listopad, 2017, 10:38 ---Jeden powiedział, jak Bóg jest, to chwała Bogu, a jak Go nie ma, to chroń nas Panie Boże. :)

--- Koniec cytatu ---

Tak Roszada. Szkoda że akurat ty dałeś jako pierwszy, ostateczną odpowiedź i trafny biblijny powód przeciw ateizmowi. ja czytając ten wspominany post- mogę tylko powiedzieć, powodem smutku- jest się samym w tym przypadku, odrzucając Boga i Chrystusa- będziemy smutni do końca życia.
Dlatego osobiście nie podzielam i nie będę podzielał ateizmu.
Właściwie temat który zacząłem można wysłać do kosza, albo na cmentarz- jeżeli ktoś ma na to dowody- że Boga nie ma.

arcykapłan:
Jezus wypowiedział te słowa w chwili wielkiego cierpienia, jednak po chwili jasno wskazał, ze w swoim Ojcu, czyli Bogu Jehowie, pokłada całą ufność. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej