Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 1000 użytkowników forum  (Przeczytany 21506 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Listopad, 2017, 18:52 »
Tak to był ten czas.
Dlatego ripley. ;D
Powtórka z rozrywki wskazana... ;)
Raczej ciąg dalszy z zakończenia tej sprawy i ukarania winnych. Podejrzewam że do 1000 online byśmy doszli. Z tego pewnie z kilkunastu miałoby IP z Nadarzyna  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline sawaszi

Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Listopad, 2017, 19:15 »
To wybierzmy Prezesa Forum (demokratycznie w głosowaniu) - kto za i przeciw -podajcie kandydatów : wymagania - "nie może być chciwy , ma być uczciwym (mąż jednej żony i dobry 'przewodnik' własnej rodziny , nie zbyt młody - ale raczej doświadczony ,nie szukający własnej chwały - ale wypatrujący potrzeby osób 'zgnojonych i w potrzebie wsparcia choćby duchowego , nie karalny wobec prawa , uczciwy i kochający blizniego (złota reguła : "nie czyń nikomu tego co i tobie nie jest miłe" - Wybierajmy Prezesa Forum - kto tego się podejmę ?
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad, 2017, 19:21 wysłana przez sawaszi »


Offline Startek

Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Listopad, 2017, 19:20 »
Prezes jest tylko jeden , niejaki Jarosław Ka . Człowiek Prawy i Sprawiedliwy  , i uczciwy .


Offline sawaszi

Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Listopad, 2017, 19:32 »
Ja znam niejakiego Jezusa Nazarejczyka z Judei - to dla mnie JEST nauczyciel i Chrystus (Zbawiciel) - ale wybieramy prezesa forum - ktoś chce się tego zadania podjąć ?


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Listopad, 2017, 19:37 »
Prezes jest tylko jeden , niejaki Jarosław Ka . Człowiek Prawy i Sprawiedliwy  , i uczciwy .
Ja znam niejakiego Jezusa Nazarejczyka z Judei - to dla mnie JEST nauczyciel i Chrystus (Zbawiciel) - ale wybieramy prezesa forum - ktoś chce się tego zadania podjąć ?
Ani jeden, ani drugi do mnie nie przemawia.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Listopad, 2017, 19:52 »
To wybierzmy Prezesa Forum (demokratycznie w głosowaniu) - kto za i przeciw -podajcie kandydatów : wymagania - "nie może być chciwy , ma być uczciwym (mąż jednej żony i dobry 'przewodnik' własnej rodziny , nie zbyt młody - ale raczej doświadczony ,nie szukający własnej chwały - ale wypatrujący potrzeby osób 'zgnojonych i w potrzebie wsparcia choćby duchowego , nie karalny wobec prawa , uczciwy i kochający blizniego (złota reguła : "nie czyń nikomu tego co i tobie nie jest miłe" - Wybierajmy Prezesa Forum - kto tego się podejmę ?

Phi.
Demokratycznie ogłaszam się Prezesem. Miałem żonę, na druga się nie zanosi. Młody, 45 lat. Nie widzę sprzeciwu, zatem przegłosowane.

Datki zbieram gotówką.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Listopad, 2017, 20:04 »
  A musi być prezes, nie może być prezeska?  >:( ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Listopad, 2017, 20:10 »
  A musi być prezes, nie może być prezeska?  >:( ;D

Prezeska to laska prezesa


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Listopad, 2017, 20:13 »
Prezeska to laska prezesa

 Raczej prezesowa, chyba że mowa o.....  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Roszada

Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Listopad, 2017, 20:15 »
Raczej prezesowa, chyba że mowa o.....  ;D
U mnie w firmie robiła jako wice... :)


Offline Światus

Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Listopad, 2017, 20:26 »
U mnie w firmie robiła jako wice... :)

To chyba jakieś żarty...?  ;D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline sawaszi

Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Listopad, 2017, 20:31 »
Nemo rezygnujesz z 'przewodnictwa' na tym forum ? - a może ktoś inny się zdecyduje na takie wyzwanie (nie ironizuję i poważnie się pytam) - jakby nie było wiara ludzi to nie są jakieś błachostki - to są poważne sprawy (ludzie oddawali nawet swoje życie za wiarę) . Przykład historyczny - pierwsi chrześcijanie za 'niewinną wiarę' - stali się ofiarami losu ?? - a to już jest jakoby inny wątek warty założenia - 'jak to z wyznawcami nowej religii w Cesarstwie Rzymskim było' -dawne czasy ?? .Kto ma odwagę i chęć niech się zgłosi do przewodniczenia temu forum - śmiało - my z forum zagłosujemy demokratycznie .A cha ja jako podwójnie wykluczony z życia (poprzez kalectwo) - nie zgłaszam swojej kandydatury na 'stołek' - bo sił już mi brak .., ale nie jestem jeszcze 'wrak' -w miłości do ludzkości - taki "ze mnie drań"  :P
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad, 2017, 21:01 wysłana przez sawaszi »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Listopad, 2017, 21:26 »
Nemo rezygnujesz z 'przewodnictwa' na tym forum ?
Nie rezygnuję, bo się nigdy nie starałem o jakiekolwiek przewodnictwo i nigdy starał się nie będę, czyli nie mam z czego rezygnować. To po pierwsze. Po drugie, to forum jest prywatną własnością i tak samo jak Ty, jestem to tylko gościem, chociaż dodatkowo pomagam w dbaniu o porządek w tym miejscu.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline sawaszi

Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Listopad, 2017, 21:54 »
Dbaj o porządek na tym forum aby nie było scysji - ja osobiście nie chciałbym być Moderatorem (nawet) - bo za słabo się w tym 'czuje' - Pozdrawiam  i szanuje Twoją pracę i czas (praca społeczna) - bez profitów .
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad, 2017, 22:03 wysłana przez sawaszi »


Offline M

Odp: 1000 użytkowników forum
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Listopad, 2017, 22:10 »
Najgorsze co moglibyśmy zrobić po odejściu od organizacji to znowu się "zjednoczyć". Jednoczenie się oznacza wyparcie się indywidualności, pozbycie się swojego zdania na rzecz "grupy". Czyli powtórka z rozrywki po WTS-ie. To prawda, że mogą nas jednoczyć wspólne cele, na przykład informowanie ludzi o zagrożeniach płynących z dołączania do sekt - co zresztą robimy - ale na tym najlepiej poprzestać :).