BIBLIOTEKA > REPORTAŻE, WYWIADY - STANISŁAW KLOCEK ... słowa które mają moc ....

Wydarzenia

<< < (3/3)

Stanisław Klocek:
Dziś w nocy (27.07.2018) księżyc przybierze krwawy kolor. Rozmawiałem ze "stojakowymi" ŚJ odnośnie proroctwa "dni ostatnich i końca świata".
Nagranie na mym kanale YT.

Nadaszyniak:

--- Cytat: Stanisław Klocek w 27 Lipiec, 2018, 19:52 ---Dziś w nocy (27.07.2018) księżyc przybierze krwawy kolor. Rozmawiałem ze "stojakowymi" ŚJ odnośnie proroctwa "dni ostatnich i końca świata".
Nagranie na mym kanale YT.

--- Koniec cytatu ---
Jatiw-STANISŁAW KLOCEK
Świetnie i podziwiam TWOJE OPANOWANIE, obejrzałem to nagranie z zaciekawieniem, prowadzisz rozmowę z tymi Świadkowymi-moherami. Ta pani różowa z koroną na głowie, zamiast prorokować i przykuć Twoją uwagę odsyła Ciebie na jw.org, druga krzewiciela żółta pani, tylko przytakuje i coś tam coś tam wypowie.
Lecz w tym krótkim spotkaniu, jak zauważyłem nie skierowano uwagi na PŚ i przytoczenie odpowiedniego wersu na Twoje interesujące, ciekawe zapytania.
Widać wyraźnie gadulstwo-oszołomstwo, które absolutnie nie pokrywa się z tym ''Jehowy bajaniem'', przedstawianych w skeczach na ich cotygodniowych spotkaniach roboczych - widać, że nauka nie idzie w las, kiedy słyszy i ogląda się coś takiego.
Ciekawe interesujące filmiki, które zamieszczasz na  YT i nie tylko, interesującą i czasochłonną masz osobistą pasje  - pozdrawiam :)

Reskator:

--- Cytat: Stanisław Klocek w 27 Lipiec, 2018, 19:52 ---Dziś w nocy (27.07.2018) księżyc przybierze krwawy kolor. Rozmawiałem ze "stojakowymi" ŚJ odnośnie proroctwa "dni ostatnich i końca świata".
Nagranie na mym kanale YT.

--- Koniec cytatu ---
Jest! W Indiach już widzą krwawy księżyc.!

Stanisław Klocek:

Ewenement. Wezwanie pisemne na komitet sądowniczy i rozmowa telefoniczna z członkiem tego komitetu. https://youtu.be/Y9lAmkHSEbc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej