BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Historia rozmowy między Pionierką stałą, a żoną świeżo upieczonego odstępcy.

<< < (15/15)

Wzoroważona:

--- Cytat: wrzesien w 25 Grudzień, 2017, 17:16 ---Najlepsze jest to że na FB wrzucili link do artykułu: "czy świadkowie Jehowy rozbijają rodziny czy je umacniają" :D może warto wkleić ten temat tam.

--- Koniec cytatu ---

Od razu usuwają komentarze niestety...

Gorszyciel:
Witaj Wzoroważona! Moja żona jest na etapie bycia pionierką i nic do niej na razie nie dociera... Także gratuluję wybudzenia!

Roszada:

--- Cytat: Gorszyciel w 25 Grudzień, 2017, 21:17 ---Witaj Wzoroważona! Moja żona jest na etapie bycia pionierką i nic do niej na razie nie dociera... Także gratuluję wybudzenia!

--- Koniec cytatu ---
Ja bym Twoją żonę załatwił.
Wpierw dałbym jej zarobić ze 300 godzin jako zainteresowany, a później bym jej powiedział, że jednak mnie oszukiwała. Może by z niej trochę powietrza uszło.
Pytałbym ją o rzeczy tak aby musiała kręcić, a ja z jw.org bym jej pokazał, że kręciła.
Wiem, że łatwo się gada. Teoria piękna. Ale wykonawstwo trudne. :(

Gorszyciel:

--- Cytat: Roszada w 25 Grudzień, 2017, 21:26 ---Ja bym Twoją żonę załatwił.
Wpierw dałbym jej zarobić ze 300 godzin jako zainteresowany, a później bym jej powiedział, że jednak mnie oszukiwała. Może by z niej trochę powietrza uszło.
Pytałbym ją o rzeczy tak aby musiała kręcić, a ja z jw.org bym jej pokazał, że kręciła.
Wiem, że łatwo się gada. Teoria piękna. Ale wykonawstwo trudne. :(

--- Koniec cytatu ---

Niestety reguł wybudzania nie ma. Ale jako zainteresowany miałbyś większe możliwości.

Roszada:

--- Cytat: Gorszyciel w 25 Grudzień, 2017, 21:29 ---Niestety reguł wybudzania nie ma. Ale jako zainteresowany miałbyś większe możliwości.

--- Koniec cytatu ---
Dlatego zawsze mówię: żadne argumenty nie pomogą.
Każdy musi przeżyć swój KRYZYS SUMIENIA. :-\

Jeśli tego nie będzie, to nie będzie wybudzenia. :-\

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej