Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Informacja o opuszczeniu religii Świadków Jehowy przez koordynatora  (Przeczytany 12427 razy)

Offline Tortowy SkrytoŻerca

Odp: Informacja o opuszczeniu religii Świadków Jehowy przez koordynatora
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Listopad, 2017, 00:50 »
Ciekawe skąd autor tego tematu ma tak dokładny zapis wypowiedzi tego koordynatora. Napisane jest normalnie jakby transkrybował z nagrania. Jakiejś nagranie było robione? Może tylko audio jeśli już nie video? A jeśli nie było, to czy autor tematu był obecny na tym zebraniu i wszystko tak idealnie przywołał z pamięci w momenci pisania? A może ktoś kto był na zebraniu opowiedział mu słowo w słowo co tamten koordynator z mównicy powiedział, natomiast autor wątku to zapisał?  ;)


Michał chlu

  • Gość
Odp: Informacja o opuszczeniu religii Świadków Jehowy przez koordynatora
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Listopad, 2017, 06:51 »
Ciekawe skąd autor tego tematu ma tak dokładny zapis wypowiedzi tego koordynatora. Napisane jest normalnie jakby transkrybował z nagrania. Jakiejś nagranie było robione? Może tylko audio jeśli już nie video? A jeśli nie było, to czy autor tematu był obecny na tym zebraniu i wszystko tak idealnie przywołał z pamięci w momenci pisania? A może ktoś kto był na zebraniu opowiedział mu słowo w słowo co tamten koordynator z mównicy powiedział, natomiast autor wątku to zapisał?  ;)

Hej,

Myśle ze nie jest tak ze to słowo w słowo itp. Myśle ze ta historia ewoluowała itp natomiast jest to historia która miała miejsce i biuro oddziału po tym "incydencie" wysłało do Krakowa 4 małżeństwa aby "ogarnąć" sytuacje.

Oczywiście zgodzę się ze opisana historia została ubarwiona. To tak jak z tym ŚJ z Łodzi który zabił cała swoją rodzine i było o tym głośno. Znam cała sytuacje z Lodzi bardzo dokładnie a historyjki jakie powstały były momentami już żałosne.


Offline Trinity

Odp: Informacja o opuszczeniu religii Świadków Jehowy przez koordynatora
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Listopad, 2017, 11:46 »
Pamiętam jak sie o tym dowiedziałam o tym przewodniczącym zboru ( koordynator jakaś nowomowa amerykańska)
od razu zadzwoniłam do mojego kolegi który był przy tym i on mi wszystko z pierwszych ust opowiedział, wszystko tu na forum gra toćka w toćke sie zgadza
Amen
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad, 2017, 11:48 wysłana przez Trinity »


Offline Sebastian

Odp: Informacja o opuszczeniu religii Świadków Jehowy przez koordynatora
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Listopad, 2017, 12:03 »
nie wykluczam że informacja jest 100% wiarygodna a nawet spisana słowo w słowo

część osób wybudzonych chodzi na zgromadzenia, niektórzy nawet nagrywają to co jest mówione (z myślą o późniejszej krytyce i z myślą o udokumentowaniu że określone słowa kompromitujące dla organizacji naprawdę zostały użyte przez mówcę).

szacuję że gdzieś 1%-2% uczestników to osoby które jednocześnie są wybudzone i nagrywają.

w takich warunkach stosunkowo łatwo o sytuację w której to co zostało powiedziane ktoś dokładnie przepisał z nagrania.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline gedeon

Odp: Informacja o opuszczeniu religii Świadków Jehowy przez koordynatora
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Listopad, 2017, 13:15 »
Dokładnie tak, zrobił to z wielką klasą, znam osobiście koordynatora jak i jego żonę, to wspaniali ludzie.

http://rozpoznacieichpoichowocach.blogspot.com/2014/06/cz1-informacja-o-opuszczeniu-religii.html


Offline Estera

Odp: Informacja o opuszczeniu religii Świadków Jehowy przez koordynatora
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Listopad, 2017, 13:32 »
   Decyzje "osób na świeczniku" mają swoją moc.
   Nie przechodzi się nad nimi tak obojętnie, jak nad decyzjami szeregowych świadków Jehowy.
   Osobiście, podziwiam u tego małżeństwa to, z jaką uczciwością w stosunku do samych siebie podeszli do sprawy.
   Mówiąc krótko, że nie chcieli reprezentować KŁAMSTWA.

   Napewno byli tacy, co ich zaraz skrytykowali i wrzucili do "worka odstępców" i to bardzo groźnych.
   Ale Ci, którzy mieli wątpliwości w kierunkach, o których wspomniał ów koordynator, to się tylko utwierdzili, że odkryli prawdę o tej religii.
   Zwykłemu śj, szybko by wyłączyli mikrofon.
   Tu, nie mieli odwagi.
   Musiał to być człowiek, który miał bardzo duże poważanie, skoro tak się stało, że nie "odebrali" mu głosu.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Grześzajęty

Odp: Informacja o opuszczeniu religii Świadków Jehowy przez koordynatora
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Listopad, 2017, 13:45 »
Dla mnie to był ostateczny bodziec, aby zajrzeć tutaj na to forum.
Nie przekonała mnie sama treść, a szczery smutek z niej płynący- do utraty duchowej "miłości"
Jakby się kochało własną żonę, która okazała swe prawdziwe oblicze.
Nie ma pretensji do Boga, lecz do tych którzy się za jedynie godnych niego uważają.